Czarny PR straży miejskiej. Słusznie nielubiani?

22.08.12

Straż miejska głównie kojarzy się z wystawianiem mandatów, łapaniem na fotoradar albo zakładaniem blokady na samochody. Taki się utarł wizerunek, a z niego wynika mały szacunek, jakim cieszą się strażnicy. Czy słusznie?

Prezydent Rosji chce referendum konstytucyjnego na Ukrainie. 38-latek był ścigany listem gończym. USA / FED: Zdaniem szefa FED, który przemawiał wczoraj w nowojorskim Klubie Ekonomicznym stopy procentowe są ?tuż poniżej? poziomu neutralnego, a bank centralny ?dość uważnie? monitoruje sytuację makroekonomiczną, chociaż nadal ,,,Na 1/8 finału Agnieszka Radwańska zakończyła udział w tegorocznym wielkoszlemowym French Open. Polka odpadła po trzysetowej walce z Bułgarką Cwetaną Pironkową. Ludzka czaszka wysadzana diamentami pt. "Na miłość boską" – najdroższe dzieło sztuki żyjącego artysty - powstało w wersji mini. Inspiracją jest czaszka niemowlaka. Stoi w Hongkongu na wystawie poświęconej jej autorowi, Brytyjczykowi Damienowi Hirstowi. Neymar już chyba na dobre zadomowił się w Katalonii. Po tym jak Brazylijczyk w tym tygodniu ustrzelił hat-tricka z Celtikiem w Lidze Mistrzów, w Primera Division dołożył dwa trafienia. Dzięki jego golom Barcelona pokonała Villareal 2:1.

W stolicy o miejsce w Senacie powalczą - mniejsi i więksi - celebryci. Oraz dużo kobiet. PO stawia na reżyserkę Izabellę Cywińską-Michałowską; PiS - na aktorki: Katarzynę Łaniewską z "Plebanii" i Annę Chodakowską z "Magdy M." Największą bombę zapowiada PSL. - To będzie ktoś pokroju Kuby Wojewódzkiego - mówi szef mazowieckiego PSL Artur Andrysiak.

Informację i film otrzymaliśmy na Kontakt24. W nocy ktoś pourywał lusterka i poobijał auta przy ulicy Chełmskiej w Szczecinku. Policja szuka sprawcy.

Oto historia z polskiego podwórka adopcyjnego. Dwa sądy dwóm różnym parom przyznały prawo do adopcji tego samego dziecka. Rozmowy amerykańsko-pakistańskie - mające zakończyć spór między tymi krajami po ataku, w którym zginęli pakistańscy żołnierze - poniosły fiasko. Pakistan zażądał od USA bezwarunkowych przeprosin, a Biały Dom odmówił - informuje "New York Times". Zgodnie z przewidywaniami ostatnia sesja przed zbliżającymi się Świętami Wielkanocnymi przebiegała pod dyktando małej zmienności kursu w okolicach poziomu 1,382,W czwartek rusza próbny spis powszechny - próba generalna przed przyszłorocznym Narodowym Spisem Powszechnym. Wielkie licznie Polaków w 2011 roku będzie wyjątkowe: będzie to pierwszy spis po wejściu do UE. Na dodatek zostanie przeprowadzony wyłącznie drogą elektroniczną. W drugim kwartale br, przybyło ponad milion nośników do płatności bezdotykowych, Więcej niż co trzecia karta płatnicza na rynku pozwala dokonywać transakcji zbliżeniowych, Papierosy przemycane do Iranu są skażone świńską krwią i materiałami jądrowymi - twierdzi irański urzędnik, Mohammad Reza Madani z Towarzystwa Walki z Paleniem, który utrzymuje, że jest to część zmowy Zachodu przeciw jego krajowi.

RSS

Taniejące akcje, pozew o odszkodowanie. Kłopoty giganta po kontrowersyjnym incydencie

15.04.17

Materiał 'Faktów" TVN.

RSS

Kuria chce od państwa 12 mln zł

01.12.12

Za korzystanie z nieruchomości należącej do Kościoła. Rząd uważa roszczenie za bezzasadne.

RSS

Wasilewskiego prognoza na 16 dni: mroźny początek grudnia, potem chwilowe ocieplenie

01.12.14

Zimne powietrze napłynęło do Polski ze wschodu.

RSS

"Polański i mnie wykorzystał"

15.05.10

Roman Polański ma nowe problemy? Brytyjska aktorka Charlotte Lewis twierdzi, że jest ofiarą reżysera. Według kobiety, Polański wykorzystał ją seksualnie kiedy ta miała 16 lat.

RSS

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Auto bez kierowcy wjechało w babcię i rocznego wnuka

01.05.14

Nie zaciągnął hamulca ręcznego i poszedł na zakupy.

RSS

Nocny ?flash-crash? na funcie. Zawinił człowiek czy komputery?

08.10.16

W ciągu niecałych dwóch minut na początku azjatyckiej sesji funt brytyjski zanurkował ponad 6 proc, zaliczając nowe 31-letnie minimum do dolara poniżej poziomu 1,1850, Para EURGBP przebiła na chwilę poziom 0,94, pierwszy raz od 2009 roku, ,,,

RSS

Zmiana po polsku

01.06.10

Z czasów PRL przypominam sobie taki rysunek: Gołąbek pokoju w moro, a w dziobie, zamiast gałązki oliwnej trzyma odbezpieczony granat... Tak właśnie kojarzy mi się szeroko dyskutowana przemiana Jarosława Kaczyńskiego. Jarosław Kaczyński się zmienił, jak sam zauważył, inteligentni Polacy to widzą. Tak, inteligentni Polacy widzą i obserwują. Samego prezesa i jego otoczenie. Ludzie mają również tę cechę, w odróżnieniu od np. rybek akwariowych, że posiadają pamięć długoterminową.

RSS

Fotokonkurs: Ikarus z tęczą w tle i inne zdjęcia "staruszków"

29.11.12

RSS

Pożary lasów w Rosji. 24 osoby nie żyją

01.08.10

Co najmniej 24 osoby poniosły śmierć, a kilkaset zostało rannych w wyniku pożarów lasów w europejskiej części Rosji. Ogień strawił kilka wsi. Spłonęło ponad 1200 domów. Tysiące osób straciły dach nad głową.

RSS

Trzy osoby aresztowane za werbowanie do IS

29.11.15

W Barcelonie.

RSS

Ukraina przegrywa w walce z korupcją

01.04.16

Ponad 70 procent przedstawicieli miejscowych i zagranicznych firm na Ukrainie nie widzi żadnych postępów w walce z korupcją – wynika z rezultatów sondażu przeprowadzonego przez działającą w Kijowie Amerykańską Izbę Handlową (ACC).

RSS

Podejrzany ładunek w centrum Oslo

09.04.17

Policja aresztowała jedną osobę.

RSS

Ruch społeczny PiS - odpowiedź dla Kluzik-Rostkowskiej

08.12.10

Prawo i Sprawiedliwość zakłada ruch społeczny odwołujący się do poparcia, jakie Jarosław Kaczyński otrzymał w wyborach prezydenckich – nieoficjalnie dowiedział się "Wprost". To odpowiedź na rozłam dokonany przez Joannę Kluzik-Rostkowską.
Jarosław Kaczyński, fot. Wprost

RSS

Funt wsparty (wątpliwymi?) spekulacjami

15.11.18

Przecieki, jakoby do podpisania umowy ws, Brexitu miało dojść jutro ? premier May miała powiedzieć, że rozmowy idą dobrze ? popchnęły w górę notowania funta, Rynek jest głodny pozytywnych informacji, ale czy je otrzyma?

RSS

Z rozmiaru 42 na 36 w pół roku. "Stałam się bardziej pewna siebie"

08.08.15

Jest styczeń 2015 r. Marta Wąsowicz ma 165 cm wzrostu i waży 72,5 kg.

RSS

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny