Polski fryzjer strzygł hiszpańskie gwiazdy

22.06.12Ten film wywołał prawdziwą sensację i jednocześnie falę teorii spiskowych na temat katastrofy w Smoleńsku. "Fakt" przedstawia relację autora filmu nagranego telefonem komórkowym. Był on na miejscu tragedii chwilę po tym, jak prezydencki samolot uderzył w ziemię. Co zobaczył i usłyszał Władimir Iwanow? Były minister sprawiedliwości Krzysztof Kwiatkowski broni minister sportu Joanny Muchy, a pretensja ma - jak mówi - do byłego już szefa Narodowego Centrum Sportu. - Jako ten, który nadzorował inwestycję i miał na bieżąco informacje, jakie kłopoty mają wykonawcy podawał nierealne terminy, najpierw jednych zawodów, potem drugich. Potem nie były one dotrzymane - mówił w "Faktach po Faktach" w TVN24. Przewodniczący Komitetu Śledczego Federacji Rosyjskiej Aleksandr Bastrykin potwierdził dzisiaj gotowość tej instytucji do współpracy z Polską w śledztwie w sprawie katastrofy polskiego Tu-154M pod Smoleńskiem.Piłkarze Realu Madryt bezlitośni dla beniaminka. Pokonali Las Palmas 3:1 w sobotnim spotkaniu 10. kolejki hiszpańskiej ekstraklasy i umocnili się na pozycji lidera. Gdy drużyny schodziły na przerwę, było już tak naprawdę po meczu. 38-latek był ścigany listem gończym.

O relacjach między stołecznymi urzędnikami i znanym adwokatem pisze "Gazeta Wyborcza".

Praktyka ostatnich lat pokazuje, że warto podejmować ryzyko inwestycyjne wtedy, gdy inni inwestorzy w panice wyprzedają swoje aktywa, Czy, i ile można było zarobić na papierach wartościowych emitowanych w krajach stojących na krawędzi bankructwa, oraz czy Od 1 kwietnia obowiązują nowe limity cen w programie Rodzina na Swoim, Przeważnie są one wyższe niż w pierwszym kwartale, w Warszawie przekraczają nawet 8 tys, PLN za metr kwadratowy, Nowe limity cenowe, obowiązujące w programie RnS, zostały obniżone w B

Przedsiębiorcy, prowadzący działalność gospodarczą, zarejestrowani jako czynni podatnicy VAT, zobowiązani są do składania w wyznaczonym terminie stosownych deklaracji podatkowych. Do najważniejszych formularzy służących do rozliczeń podatku od towarów i usług należą deklaracje VAT-7, VAT-7K i VAT-7D. Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow oznajmił, że Rosja nie może wycofać z obwodu kaliningradzkiego rakiet Iskander. 1 czerwca zaczyna się meteorologiczne lato.- To nie jest już okres końca historii, wręcz przeciwnie - twierdzi w wywiadzie dla TVN24 Zbigniew Brzeziński. Już jutro na antenie TVN24 całość rozmowy Macieja Wierzyńskiego z byłym doradcą ds. bezpieczeństwa narodowego prezydenta USA Jimmy'ego Cartera. Polska reprezentacja w lekkiej atletyce wygrała klasyfikację medalową podczas mistrzostw Europy w Amsterdamie. Jednym z liderów naszej kadry był młociarz Paweł Fajdek, który sięgnął po złoto. - Nasza reprezentacja świetnie się spisała. Zdobyliśmy pierwsze miejsce, więc jest to jedyne Euro, jakie wygraliśmy w tym roku - żartuje Fajdek, nawiązując do zakończonych w niedzielę piłkarskich mistrzostw Europy. Dziewczynka, mimo zdenerwowania, wykonywała polecenia dyżurnego policjanta.

RSS

Badanie: seks oralny jedną z przyczyn nowotworów głowy i szyi

22.09.15

Rośnie liczba zachorowań na nowotwory głowy i szyi wśród osób przed 40. rokiem życia.

RSS

Donald Trump przestał pomagać akcjom?

15.01.17

Dzisiejsza sesja odbywała się w cieniu wczorajszej konferencji prasowej Donalda Trumpa, na którą inwestorzy wyczekiwali od początku tygodnia, Spodziewano się odniesień do planów gospodarczych na najbliższe miesiące, ale nic w tej materii ,,,

RSS

Obrońcy praw obywatelskich protestują przeciwko Trumpowi

15.01.17

Kilka tysięcy działaczy na rzecz praw obywatelskich uczestniczyło w sobotę w marszu protestu przeciw ksenofobicznym i rasistowskim wypowiedziom prezydenta elekta Donalda Trumpa. Uczestnicy marszu zapowiedzieli kolejne wiece.

RSS

Dolar mocniejszy na początku tygodnia

08.05.18

W tym tygodniu na pierwszy pan wysuwa się posiedzenie BoE, Fed podtrzymał zamiar stopniowej normalizacji stóp procentowych, Złoty silnie stracił na wartości w Majówkę

RSS

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych, ale wózek widłowy można również wynająć: https://www.widlakslupsk.pl/. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe prowadzimy również wynajem wózków widłowych Koszalin

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje radca prawny i GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca lub sprawy karne Bytów

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Clinton wzywa Koreę Płn. do zaprzestania prowokacji

22.05.10

Sekretarz stanu USA Hillary Clinton wezwała w piątek w Tokio Koreę Północną, by położyła kres "swemu prowokacyjnemu postępowaniu". W marcu zatonął na Morzu Żółtym okręt Korei Płd., który - według Seulu - został storpedowany przez marynarkę wojenną KRLD.

RSS

Po danych zostało tylko wspomnienie, teraz liczy się...

22.08.13

Już tylko wspomnienie zostało po opublikowanych we wtorek, wyraźnie lepszych od rynkowych prognoz, danych o dynamice lipcowej produkcji przemysłowej w Polsce,

RSS

Frank szwajcarski: wszystko okaże się 15 grudnia?

08.12.11

Publikowane ostatnio słabe dane ze szwajcarskiej gospodarki (indeksy PMI, KOF, dynamika PKB za III kwartał i wreszcie ujemne odczyty inflacji CPI za listopad) doprowadziły do nasilenia się spekulacji związanych z możliwym podniesieniem minimalnego limitu

RSS

"Wykluczonych" jazda na gapę

22.05.11

Premier powołał właśnie pełnomocnika do spraw wykluczonych, jednak wszyscy wiedzą, że nie o bezdomnych czy bezrobotnych chodzi, ale o czystą politykę. Bo spora część naszych wykluczonych radzi sobie doskonale – żyjąc na koszt państwa.
Ilustracja: Rene Wawrzkiewicz

RSS

Sołtys nie pójdzie do więzienia za organizację wianków. Sąd umorzył sprawę

01.10.15

Pokłosie wianków dla 2 tysięcy osób bez zezwolenia na imprezę masową.

RSS

Gospodarka hamuje. Resort uspokaja i mówi, że będzie lepiej

15.11.16

W 2017 roku absorpcja funduszy UE nabierze rozpędu, inwestycje publiczne i sektor budownictwa powrócą na ścieżkę wzrostową; założenia makroekonomiczne do przyszłorocznego budżetu są nadal realne - poinformowało Ministerstwo Finansów w komentarzu do wtorkowych danych GUS.

RSS

Transfer zimy? 22-letni Serb będzie grał w Lechii

08.02.14

To może być najciekawszy transfer tej zimy. Lewy obrońca z Serbii Filip Mladenović przebywa w Gdańsku na testach medycznych i lada chwila podpisze kontrakt z Lechią. 22-latek przez dwa ostatnie lata był podstawowym graczem Crveny Zvezdy Belgrad, z którą rozstał się z powodu zaległości finansowych. W maju 2012 roku zadebiutował w reprezentacji swojego kraju.

RSS

Odszedł z Klubu Wybitnego Reprezentanta. A nie musiał

29.06.12

- Szanuję swoich kolegów, nie chcę sprawiać im kłopotów, dlatego wychodzę im naprzeciw i rezygnuję z członkostwa w Klubie Wybitnego Reprezentanta Polski - powiedział Jan Tomaszewski w rozmowie z tvn24.pl.

RSS

Zatrzymany, wypuszczony, znów aresztowany. Miał planować zamach

20.08.16

Młody Niemiec został ponownie aresztowany - podały w sobotę niemieckie media.

RSS

Babcia dałaby Szczęsnemu tylko żółtą kartkę

29.06.12

Janina Szczęsna-Ignaczak, matka Macieja i babcia Wojtka Szczęsnych, nie ukarałaby wnuka w meczu z Grecją tak surowo jak hiszpański sędzia. - Ale mój syn Maciej mówi, że się należała. Ja nie jestem fachowcem - przyznaje w rozmowie z "Faktami po południu" TVN24.

RSS

Czy będzie gorąco w Buenos Aires?

01.12.18

Dziś rozpoczyna się spotkanie przywódców największych gospodarek w Buenos Aires, Już wiadomo, że amerykański prezydent nie spotka się jednak z Putinem, Tak więc najważniejszym wydarzeniem może okazać się spotkanie Trumpa z chińskim ,,,

RSS

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny