Miedwiediew w bermudach łapie za biust

22.12.11

W nowym "orędziu do narodu" z okazji roku 2012, Dmitrij Miedwiediew mówiąc o wielkiej historii Rosji łapie blondynkę za biust stojąc w bermudach na plaży. Oczywiście nie jest to oficjalne nagranie, ale pewne rosyjskie biuro turystyczne postanowiło w sposób ryzykowny zareklamować się kosztem prezydenta. Filmik wywołał wielkie zainteresowanie w internecie.

Prokurator zadecyduje o tym, w jakim charakterze zatrzymani zostaną przesłuchani. Wicemistrzowie Włoch polegli na stadionie Juventusu 1:3 w pierwszym półfinałowym meczu tych drużyn w Pucharze Włoch. Praca w telewizji pełna jest niespodzianek. Doskonale wie o tym Dorota Gardias, która dla wszystkich miłośników pogody postanowiła przygotować prezent - filmową pigułkę ze śmiesznymi sytuacjami zarejestrowanymi podczas realizacji programu "Meteo Maniak". Podejrzyj kulisy pracy w studiu TVN Meteo.Woda dosłownie rozmyła górę koło Międzybrodzia Bialskiego. Zbocze szczytu Żar osuwa się. Ewakuowano 40 osób, w tym dwie niepełnosprawne z osiedla domków letniskowych na zboczu góry. Około 150 budynkom zagraża tam osuwająca się, rozmokła ziemia. Mimo to cztery osoby odmówiły opuszczenia swoich domów. Ekolodzy liczą na to, że już w środę mogą skończyć się masowe wycinki. Premier Donald Tusk "będzie do dyspozycji komisji śledczej, badającej aferę hazardową wtedy, kiedy uzna ona to za stosowne" - oznajmił rzecznik rządu Paweł Graś. Jak dodał, szefowi rządu zależy na tym, "by było to w miarę szybko".

Nowy szef Partii Jedności Irlandzkiej, 38-letni Leo Varadkar, został wybrany przez parlament na premiera Irlandii.

Środowe notowania na Giełdzie Papierów Wartościowych odbywały się po słabych sesjach na Wall Street, gdzie rynki zderzyły się sygnałami, iż do kompromisu podatkowego może być dalej niż bliżej, W Barcelonie.

"Już dziesięć lat, dziesięć plus jeden. Jesteśmy wciąż najlepsi, bo dajemy wszystko z siebie" - tak śpiewają pracownicy sieci handlowej Auchan. Piosenkę-laurkę nagrano do melodii przeboju "We are the world". Pytanie tylko, czy na ten porażający pomysł wpadł pracodawca, czy sami pracownicy. Posłuchaj! Zgodnie z rynkowymi prognozami, polska gospodarka rozwijała się w I kwartale br, w tempie 3,5%, To wprawdzie najniższa dynamika Produktu Krajowego Brutto (PKB) od dwóch lat, ale jednocześnie wynik o którym państwa strefy euro mogą pomarzyć, Jerzy Janowicz przeszedł w środę w Warszawie zabieg wstrzykiwania komórek macierzystych do kolana i nie wiadomo, kiedy wróci do gry. - Istnieje groźba, że w ogóle już nie wystąpi w tym sezonie - powiedziała matka tenisisty, Anna Janowicz.Sąd apelacyjny w Mediolanie skazał na 18 miesięcy więzienia projektantów mody Domenico Dolcego i Stefano Gabbanę za oszustwa podatkowe. Tym samym o dwa miesiące zmniejszony został wyrok, wydany w czerwcu 2013 roku przez sąd pierwszej instancji. W ostatnich dniach największy wpływ na nastroje inwestorów ma zbliżający się dużymi krokami termin przekroczenia przez Stany Zjednoczone ustawowego limitu zadłużenia, Podczas piątkowego spotkania ministrów finansów i szefów banków ,,,

RSS

Pół roku mieszkał z martwą matką

15.05.16

RSS

Waluty: Dane wsparły dolara

22.01.11

Opublikowane w dniu wczorajszym dane fundamentalne wsparły dolara, Wniosków o zasiłek dla bezrobotnych w poprzednim tygodniu było mniej niż oczekiwano, a sprzedaż domów na rynku wtórnym w grudniu okazała się dużo wyższa od prognoz, Jeśli chodzi o dane,,

RSS

Zmarł Leopold Unger

22.12.11

W wieku 89 lat w Brukseli zmarł we wtorek wieczorem po ciężkiej chorobie znany dziennikarz i publicysta Leopold Unger - poinformował w środę PAP zastępca redaktora naczelnego dziennika "Le Soir" Jerzy Kuczkiewicz.

RSS

Prawicowe poglądy polityka Platformy: Gowin: Homoseksualizm jest grzechem

15.03.10

"Mówiąc językiem Kościoła, homoseksualizm jest grzechem. Ten pogląd podziela większość społeczeństwa" - uważa Jarosław Gowin. Według niego "koalicji PO-PiS nie będzie". Mówiąc w Radiu ZET o współpracy z Romanem Giertychemm zaznaczył jednak, że bycie Wszechpolakiem nikogo nie kompromituje na całe życie.

RSS

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Pan Czesław się doczekał. Zjadł z Tuskiem kapustę z grochem

22.12.11

Donald Tusk w środę w Katowicach spełnił w końcu przedwyborczą obietnicę i spotkał się z emerytem panem Czesławem Doleckim. Zjedli razem obiad w Spółdzielni Socjalnej "Rybka". Na suto zastawionym stole znalazły się m. in. ryby smażone i w occie, kapusta z grochem i kompot z suszu. Zarówno premier jak i pan Czesław byli bardzo zadowoleni z rozmowy. - Muszę powiedzieć, że jest fascynującym rozmówcą - mówił po spotkaniu Tusk. A pan Czesław dodawał, że "rozmowa i przyjęcie były fajne".

RSS

Kosztowny bunt polskiej konsulki przeciw MSZ. Bitwa o zabytkową willę

01.01.13

Zabytkowa willa w jednej z najdroższych dzielnic Kolonii, mieszcząca polski konsulat idzie pod młotek.

RSS

Socjalistyczny premier Francji namawia do głosowania na prawicę

08.12.15

W trzech kluczowych regionach, gdzie zwycięstwo w pierwszej turze wyborów regionalnych odniósł Front Narodowy.

RSS

Minister od Public Relations

15.08.10

Miał być ministrem na dobre czasy: robić odpowiednie wrażenie i emanować angielskością. Ale nagle odkrył w sobie talent polityczny. Jan Rostowski, minister finansów, nawet gdy zapowiada podwyżkę podatków, potrafi przekonać świat, że polska gospodarka ma się świetnie. Jednak czy zgodnie z prawdą? - zastanawia się Michał Senet. W najnowszym numerze tygodnika "Wprost" przyglądamy się marketingowym osiągnięciom ministra Rostowskiego.
Jan Rostowski (fot. FORUM)

RSS

Rośnie zdolność kredytowa Polaków

01.01.11

Już siódmy miesiąc z rzędu pnie się do góry Indeks Dostępności Kredytowej Open Finance i TVN CNBC, Zdolność kredytowa potencjalnych kredytobiorców tylko w grudniu wzrosła o 10 proc,

RSS

"Całą komendę postawiono na nogi". Poseł PO pyta o sprawę internauty

29.07.17

Krzysztof Brejza napisał list do premier Beaty Szydło.

RSS

Piłkarz zbluzgał trenera: Skandal! Anelka wyrzucony z mundialu

22.06.10

Francuzom na mundialu nie idzie. Ostatni mecz z Meksykiem, przegrany 0:2, obnażył ich nieprzygotowanie do turnieju. Ale kłopory "Les Bleus" to także wewnętrzne konflikty, które targają drużyną. Skandal w RPA wywołał Nicolas Anelka, który obraził trenera. Za karę wraca do domu.

RSS

"Nie jestem Polakiem, jestem Ślązakiem"

01.04.11

Jerzy Gorzelik, przywódca Ruchu Autonomii Śląska i członek Zarządu Województwa Śląskiego, wyjaśnia, dlaczego nie czuje się Polakiem i dlaczego w rozpoczynającym się dzisiaj spisie powszechnym wybierze wyłącznie narodowość śląską. I dlaczego nie dąży do niepodległości od Polski.

RSS

Niepewne wzrosty na rynku ropy naftowej

15.07.17

O ile poprzedni tydzień na rynku ropy naftowej zakończył się wyraźną zniżką, to w bieżącym tygodniu nastroje inwestorów na rynku ropy naftowej były znacznie lepsze, Notowania tego surowca są na dobrej drodze do pokaźnego tygodniowego ,,,

RSS

NRL: W sobotę ogłosimy wyzwolenie Libii

22.10.11

Narodowa Rada Libijska (NRL) poinformowała na konferencji prasowej w czwartek wieczorem, że w sobotę w Bengazi, na wschodzie kraju, ogłoszone zostanie wyzwolenie Libii. Będzie to sygnał dla tworzenia nowego rządu i rozpoczęcia procesu transformacji.

RSS

Wyjaśnienie definicji złomu przez MF

15.06.11

Zgodnie z interpretacją ministra finansów wydaną w dniu 2 maja 2011 r. (sygn. PT3/033/2/188/LWA/11/569) przez złom na potrzeby ustawy o VAT należy rozumieć złom metali, w tym złom stalowy (wsadowy i niewsadowy), żeliwny i metali nieżelaznych, jak również złom metali szlachetnych. Złomem w tym rozumieniu są także zużyte akumulatory ołowiane lub ich części.

RSS

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny