Miedwiediew w bermudach łapie za biust

22.12.11

W nowym "orędziu do narodu" z okazji roku 2012, Dmitrij Miedwiediew mówiąc o wielkiej historii Rosji łapie blondynkę za biust stojąc w bermudach na plaży. Oczywiście nie jest to oficjalne nagranie, ale pewne rosyjskie biuro turystyczne postanowiło w sposób ryzykowny zareklamować się kosztem prezydenta. Filmik wywołał wielkie zainteresowanie w internecie.

Brak decyzji o ograniczaniu luzowania ilościowego przez FOMC był szokujący, jednak na rynkach jak dotąd nie widać wyraźnej kontynuacji dotychczasowych zmian, Szczególnym dowodem tego jest słaba kondycja walut towarowych, Miejscami szanse na ,,, W ciągu najbliższych godzin nad Polską znajdzie się front niskiego ciśnienia.- Spółka Restrukturyzacji Kopalń pieniądze ze Skarbu Państwa może przeznaczyć tylko na likwidację kopalń - powiedział w "Kropce nad i" szef górniczej "Solidarności". Użyto bomby zamontowanej w samochodzie - techniki powszechnie używanej tylko przez terrorystów. Jak Ronaldo to zrobił?

Popadać ma jedynie na południu Polski.

Ruś nie miała nic wspólnego z późniejszą Moskwą. Radio Maryja nie poprze Lecha Kaczyńskiego w walce o reelekcję? Jeden z najważniejszych publicystów rozgłośni - Jerzy Robert Nowak mówi, że radio szuka własnego kandydata. Według komentatora mógłby to być albo profesor Zdzisław Krasnodębski, albo biznesmen Roman Kluska.

Dane przekazał minister spraw wewnętrznych Bernard Cazeneuve. Już w przyszłym tygodniu odbędzie się debata Donalda Tuska z internautami i blogerami na temat ustawy, która wprowadzi rejestr stron niedozwolonych. Centrum Informacyjne Rządu zapewnia, że każdy może zadać pytanie szefowi rządu za pośrednictwem popularnych serwisów społecznościowych. Szacunek dla prawdy jest w Polsce mniej ważny niż szacunek dla tabu. To w PRL naruszano różne tabu i dlatego sam PRL stał się tabu.
PJN ma kłopot ze znalezieniem osób gotowych wystartować w najbliższych wyborach parlamentarnych. W skompletowaniu list może pomóc umowa z nieco zapomnianym Stronnictwem Konserwatywno-Ludowym, partią założoną przez byłego ministra rolnictwa Artura Balazsa – dowiedział się „Wprost”.
Szef SKL, Artur Balazs (fot. M. Piasta/Forum) Poinformował Urząd Komunikacji Elektronicznej. Polska komisarz UE Elżbieta Bieńkowska zapewniła w środę, że chce współpracować z przyszłym rządem Polski tak, jak współpracowała z odchodzącym gabinetem Ewy Kopacz. Podkreśliła, że nie zamierza oceniać wyników wyborów parlamentarnych w Polsce.

RSS

"Za ludzi, za jesień, za wschody słońca". Wasze odpowiedzi dla CNN

29.05.14

Odzew widzów na wspólną akcję CNN i TVN24 z okazji zbliżającej się rocznicy 25-lecia pierwszych wolnych wyborów w Polsce jest ogromny.

RSS

"Premier jest w dużych opałach"

29.02.12

- Premier jest w opałach i to w dużych opałach. Trochę na własne życzenie - powiedział w "Faktach po Faktach" w TVN24 były premier Kazimierz Marcinkiewicz, oceniając kłopoty rządu i spadek poparcia dla PO. Jego zdaniem powodem obecnej sytuacji Tuska było zniknięcie "z życia publicznego przez dużą część grudnia i prawie cały styczeń".

RSS

Niewielu stać na zatrudnienie artysty: Zobacz, ile zgarnia Piotr Rubik

22.02.10

"Mało który artysta w Polsce może zażądać tak pokaźnej sumy za zwykłą chałturę" - pisze "Fakt". Trzeba jednak przyznać, że Piotr Rubik potrafi dbać o zasobność swojego konta. Kilka dni temu muzyk zagrał godzinny koncert na imprezie jednej z firm. Sprawdź, ile zarobił.

RSS

Rozstrzygający tydzień za nami

08.12.13

Obecny tydzień miał być kluczowy dla rynku walutowego i rynków giełdowych, W czwartek odbyło się posiedzenie EBC i poznaliśmy odczyt PKB dla Stanów Zjednoczonych, podczas piątkowej sesji poznaliśmy kluczowe dane z rynku pracy za oceanem,

RSS

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Darmowe autostrady dla samochodów ciężarowych?

29.08.10

1 lipca 2011 roku Polska ma szansę stać się bodaj jedynym w Unii Europejskiej krajem, w którym kierowcy samochodów ciężarowych nie będą płacić ani złotówki za przejazd po polskich autostradach. Nie będzie to jednak efekt ultraliberalnej polityki rządu, ale niemożności wprowadzenia w życie sejmowej ustawy o objęciu polskich dróg Elektronicznym Systemem Poboru Opłat dla samochodów ciężarowych.
Fot. WPROST

RSS

Dla kogo nowe zwolnienia podatkowe? Czy Polska zwiększy swą konkurencyjność?

22.07.18

Pomysł, aby uczynić z Polski jedną, wielką specjalną strefę ekonomiczną ma być zrealizowany poprzez wprowadzenie ustawy o wspieraniu nowych inwestycji. Sama ustawa została już uchwalona, jednak nadal czekamy na akty wykonawcze.

RSS

Kserowanie dowodów w bankach zabronione?

15.12.15

GIODO: bo "stwarza duże zagrożenie”.

RSS

Skolimowski ze Złotym Lwem

01.09.16

Nagrodę za całokształt twórczości wręczono mu w czasie gali inaugurującej 73. edycję festiwalu w Wenecji.

RSS

Co z tą miedzią?

22.12.12

Koniec roku przynosi kontynuację zmienności cen miedzi, Wczoraj metal ten osiągnął najniższy od 8 tygodni poziom, jednak po publikacji danych z amerykańskiego rynku nastąpiło odbicie, Dziś od rana surowiec ten kontynuuje ruch w górę i notowany jest na lo

RSS

Clinton ją powołał, potem żałował. Nie żyje Janet Reno

08.11.16

Janet Reno, jako pierwsza w historii USA kobieta piastowała urząd prokuratora generalnego.

RSS

Apetyt na ryzyko wraca na rynek

15.10.12

Euro zyskuje na wartości w stosunku do głównych par walutowych, dzień po tym jak agencja SP obniżyła rating Hiszpanii, Powodem obniżki była pogarszająca się sytuacja ekonomiczna, rosnące bezrobocie i niepewność rządowych intencji odnośnie oficjalnej proś

RSS

Tragiczne wieści z Belgii. Zmarł piłkarz, który zasłabł podczas meczu

01.05.15

Zmarł w czwartek po południu. Miał 24 lata.

RSS

Fala po gigantycznej eksplozji obiegła Ziemię dwukrotnie

29.06.13

Do wybuchu doszło w lutym, rannych zostało wtedy ponad tysiąc osób.

RSS

Polska ciecz zrewolucjonizuje kamizelki kuloodporne

15.03.15

Polskim rozwiązaniem interesują się firmy z całego świata.

RSS

Amerykanie zasiali niepokój

01.07.18

Dzisiejsza sesja przebiegała w cieniu zaskakujących wczorajszych notowań w USA, Początek handlu na Wall Street przebiegał optymistycznie w rytm odbicia widocznego na Starym Kontynencie, Później jednak nastroje wyraźnie się popsuły i dzisiaj ,,,

RSS

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny