W szpitalu Kubicy nie ma już dziennikarzy

15.02.11

Dyrekcja szpitala, gdzie przebywa Robert Kubica, poinformowała reportera TVN24 Roberta Jałochę, że klinikę mają opuścić przedstawiciele wszystkich mediów. Jałocha potwierdza, że narzeczona polskiego kierowcy mówiła rano, że w niedzielę Kubica był w "gorszej kondycji fizycznej i psychicznej". Po podaniu tej informacji na antenie, kobieta wycofała się ze swoich słów.

Dziś rozpoczyna się posiedzenie Rady Polityki Pieniężnej, na którym prawdopodobnie nie dojdzie do zmiany kosztu pieniądza, Rynkowy konsensus zakłada ponownie, Decyzja zostanie opublikowana dnia jutrzejszego Byli ministrowie zdrowia w "Faktach po Faktach" o pomyśle Bartosza Arłukowicza. Według Stanisław Mrowca to najgorsza wiadomość, jaką mogła usłyszeć zawodniczka.Obok publikowanych w piątek comiesięcznych danych Departamentu Pracy USA, będą to jedne z ważniejszych publikacji tego tygodnia, Tymczasem wystąpienia członków FED w końcu ubiegłego tygodnia wskazały, że będą oni raczej ostrożni w ,,, W walutowym konkursie piękności po środowym FOMC dolar nie jest już tak piękny, jak wcześniej, jednak na tle konkurencji w dalszym ciągu ma największe szanse na koronę miss, Czyli Brexit bez porozumienia z Londynem.

Interpretacja pojęcia usługi ciągłej na gruncie ustawy o podatku od towarów i usług wywołuje wiele problemów. Kłopot pojawia się również przy ustalaniu momentu powstania obowiązku podatkowego. Kiedy zatem przedsiębiorcy powinni uznać usługę za mającą charakter ciągłej i jakie są podatkowe obowiązki świadczenia takich usług w świetle najnowszej wykładni sądów administracyjnych?

Koalicja, która szybko ustanowiła strefę zakazu lotów nad Libią, równie prędko zaczyna wykazywać oznaki wewnętrznych tarć i sporów. Członkom NATO nie udało się ustalić, czy sojusz ma przejąć dowodzenie nad operacją. Amerykanie zapowiadają, że za kilka dni przekażą dowództwo "sojusznikom". Norwegią zawiesza natomiast swój udział, bo "nie wiadomo kto dowodzi". Działaczowi Związku Polaków na Białorusi przedstawiono zarzut zniesławienia prezydenta Alaksandra Łukaszenki.

Obecnie na rynku znajdziemy wiele produktów finansowych, które możemy przeznaczyć na dowolny cel, Jednak przed dokonaniem ostatecznego wyboru oferty kredytu konsumenckiego warto wiedzieć, jak przygotować się do zaciągnięcia takiego ,,, Kościół jest miejscem, w którym trzeba głosić ewangelię i tylko ewangelię - powiedział w rozmowie z TVN24 prymas Polski, abp Wojciech Polak. Kiedy je tworzono, nazywano superresortem. Ministerstwo Spraw Wewnętrznych i Administracji to jeden z najważniejszych resortów. Na jego czele zawsze stali ważni politycy i zawsze byli w centrum zainteresowania. Ale teraz Platforma Obywatelska chce je zlikwidować.Pewien kierowca najadł się strachu, gdy cofając z dużą prędkością swoim mercedesem na siódmym piętrze wielokondygnacyjnego parkingu, przebił zewnętrzną ścianę. W wypadku ucierpiał nie tylko mur. Na nieszczęście pechowego szofera na miejscu była też kamera - oto film jaki nagrała. Wystarczył jeden tydzień, aby ceny paliw na stacjach odrobiły spadki z blisko miesiąca. Za paliwo przed świętami płacimy15 procent więcej niż przed rokiem - wskazali analitycy paliwowi z e-petrol.pl Kilkudziesięciu polskich żołnierzy i czterech weteranów II wojny światowej weźmie udział w defiladzie 9 maja na placu Czerwonym w Moskwie z okazji 65. rocznicy zwycięstwa nad hitlerowskimi Niemcami - dowiedziała się "Gazeta Wyborcza".

RSS

Celtic boi się Legii. "Czeka nas zupełnie inna atmosfera na stadionie"

29.07.14

Respekt i podziw budzi nie tylko wynik mistrzów Polski ze środowego spotkania, ale także gorąca atmosfera jaka panuje na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej.

RSS

Dolar nadal będzie zyskiwał, jeżeli globalne napięcia się utrzymają

15.11.18

WIELKA BRYTANIA / BREXIT: Rozmowy ws, kształtu umowy rozwodowej są na ostatniej prostej, Szef unijnych negocjatorów Michel Barnier powtórzył wczoraj, że 95 proc, tematów jest ?w dużej mierze zdefiniowanych?, chociaż pewne kwestie nadal ,,,

RSS

"Kończy się raj dla pedofilów"

01.04.16

Sejm uchwalił przepisy o tzw. rejestrze pedofilów.

RSS

Rio uciekło, ale Polki stoją murem za trenerem

22.03.16

Polskie piłkarki ręczne stoją murem za Kimem Rasmussenem, mimo że duńskiemu szkoleniowcowi nie udało się doprowadzić ich na igrzyska olimpijskie w Rio de Janeiro. - Zmiana trenera nie jest nam potrzebna - twierdzą zgonie biało-czerwone. Polki straciły swoją ostatnią szansę na turnieju kwalifikacyjnym w Astrachaniu.

RSS

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych, ale wózek widłowy można również wynająć: https://www.widlakslupsk.pl/. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje radca prawny i GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca lub sprawy karne Bytów

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe prowadzimy również wynajem wózków widłowych Koszalin

S79 - najczęściej droga, czasami jezioro. "Sytuacja może się powtarzać"

22.08.17

Wystarczył kilkugodzinny deszcz, aby trasa prowadząca w kierunku lotniska Chopina znalazła się pod wodą.

RSS

George znów na własnym torze

29.07.16

Ten jeden głos padł wczoraj za podwyżką stóp ? i była to Esther George, która do tego jastrzębiego nastawienia wróciła po przerwie wywołanej mizernymi danymi z rynku pracy, które pojawiły się u progu czerwca i w czerwcu były ,,,

RSS

Macierewicz: ta komisja nie służyła do ustalenia czegokolwiek

22.06.17

Szef MON o powołanej przez siebie podkomisji smoleńskiej.

RSS

Komorowski nie chce uczestniczyć w debacie

08.06.10

       Bronisław Komorowski wyklucza swój udział w debacie telewizyjnej, zapowiadanej na 13 czerwca przez publiczną telewizję, jeśli zostanie utrzymana zaproponowana formuła. Kandydat PO na prezydenta opowiada się albo za przeprowadzeniem debaty wszystkich kandydatów, albo debaty jego i Jarosława Kaczyńskiego.
       Bronisław Komorowski powiedział, że jest przeciwny stosowaniu formuły, w której debatują czterej kandydaci partii posiadających reprezentację parlamentarną. Kandydat PO powtórzył, że data debaty - 13 czerwca - nie została ustalona z jego sztabem wyborczym.
       Jarosław Kaczyński poinformował, że jest gotów do debaty. Dodał, że dyskutować w telewizji publicznej chcą także Grzegorz Napieralski i Waldemar Pawlak.
       Telewizja Polska S.A. wystosowała  4 czerwca zaproszenia do udziału w debatach do kandydatów na urząd Prezydenta RP. TVP S.A. zorganizuje trzy debaty. Na antenie TVP INFO odbędą się w dniach 8 czerwca (z udziałem Kornela Morawieckiego, Bogusława Ziętka i Andrzeja Leppera) oraz 10 czerwca (z udziałem Marka Jurka, Andrzeja Olechowskiego i Janusza Korwin-Mikkego).
       Do udziału w debacie 13 czerwca na antenie Programu 1 TVP zostali zaproszeni kandydaci popierani przez ugrupowania polityczne posiadające swoją reprezentację parlamentarną: Jarosław Kaczyński, Bronisław Komorowski, Grzegorz Napieralski i Waldemar Pawlak - czytamy na stronach telewizji publicznej.

RSS

Eurodolar najniżej od końca maja

08.07.13

W oczekiwaniu na publikację miesięcznych danych z amerykańskiego rynku, ale też po wczorajszych komentarzach prezesa ECB i dzisiejszych bardzo słabych danych z Niemiec, euro w piątek kontynuuje przecenę do dolara,

RSS

Zabił żonę kijem od miotły. "Nie wyraził zgody na leczenie"

22.12.10

Jan G. ma 52 lata. W ostatni weekend pokłócił się z żoną. Był pijany, żądał od niej pieniędzy. Gdy odmówiła, zabił ją kijem od miotły. Dwa dni przed tragedią, po poprzedniej rodzinnej awanturze, policja odwiozła mężczyznę do szpitala psychiatrycznego w Bolesławcu. Nie przyjęto go na oddział - lekarze tłumaczą, że odmawiał leczenia.

RSS

Boska Meryl. 10 filmów, które tego dowodzą

20.08.16

Do kin wchodzi jej najnowszy film - to dobra okazja, żeby przypomnieć sobie ciekawsze role Streep.

RSS

Krym, Fed i wiedźmy zdominowały rynek

22.03.14

Trzeci tydzień marca na rynku akcji stał pod znakiem trzech wydarzeń ? reakcji na niedzielne referendum na Krymie, posiedzenia Fed oraz wygasania marcowej serii kontraktów terminowych, Wszystkie oznaczały niepewność dla inwestorów, ale ,,,

RSS

Autokar spadł z wiaduktu. Wśród ofiar śmiertelnych dwóch polskich kierowców

15.04.13

Pięć osób zginęło w wypadku autokaru w belgijskim Oelegem, nieopodal Antwerpii. Pojazd był z Polski, ale wiózł w większości młodzież z Rosji.

RSS

Szef Fed sfrustrowany, inwestorzy zadowoleni

15.03.12

WYDARZENIE DNIA W środę Ben Bernanke ponownie podkreślił, że wzrost amerykańskiej gospodarki jest frustrująco powolny, Ale giełdy się tym nie przejęły i kontynuowały rozpoczęty dzień wcześniej rajd,

RSS

Krystyna Lubicz na zakupach: Gwiazda "Klanu" wydała 800 zł na płaszcz

01.02.10

Znanej aktorce Agnieszce Kotulance zaczęły doskwierać mrozy - donosi "Fakt". Serialowa Krystyna Lubicz postanowiła więc zainwestować w ciepłe palto. Do jednej z warszawskich galerii handlowych gwiazda "Klanu" wybrała się razem z synem Michałem.

RSS

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny