Kredyty: Zarabiasz 1 tys. zł na rękę?

15.12.10

Tak hojny jest Alior Bank, Bank Zachodni WBK zaproponuje o 10 tys, zł mniej, Przy zarobkach 2 tys, zł netto najwięcej wypłaci PKO BP - prawie 100 tys, zł kredytu,

Zagłosuj w naszej sondzie. Okazuje się bowiem, że podział wygranej to niełatwa sprawa. "Nie znam żadnego profesjonalnego piłkarza, który potrafiłby wykonać te triki" - komentował sędzia główny Mistrzostw Świata Red Bull Street Style, rozgrywanych w RPA. Zawodnicy stawali dosłownie na głowie, latali i łamali prawa fizyki, by zostać mistrzem w najdziwniejszym kopaniu piłki na świecie.W poprzedni piątek anonsowaliśmy, że ostatni tydzień maja upłynie w relatywnie spokojnej atmosferze wyczekiwania, przed naprawdę gorącym pierwszym tygodniem czerwca, gdy m,in, Europejski Bank Centralny (ECB) będzie podejmował prawdopodobną ,,, Mateusz Klinowski, burmistrz Wadowic w internecie opublikował swoje zarobki, wyliczając, że w jego przypadku pensja w wysokości 8,2 tys. złotych netto to wcale nie tak dużo. Teraz tłumaczy, że swoim wpisem chciał tylko pokazać, że do polityki nie poszedł dla pieniędzy. Co tydzień przybywa średnio 13 indywidualnych interpretacji podatkowych związanych z odwrotnym obciążeniem, co daje ponad 300 wydanych w przeciągu pół roku. W zdecydowanej większości dotyczą one wątpliwości przedsiębiorców z branży budowlanej.

Mimo dobrego początku środowych notowań i bardzo udanej wczorajszej sesji warszawski parkiet ma nadal do odrobienia ponad 5% grudniowych strat, Generalnie widać, że wszystko może się zdarzyć, bo przy niskiej aktywności inwestorów nie trzeba wiele, by prze

Hania stała się twarzą kampanii społecznej. ["Fakty" TVN] Kryzys kryzysem, a pensje menedżerów wciąż gigantyczne. Zarządy Orlenu, czy PGNiG nie mogą narzekać - ich zarobki połączone z premiami naprawdę robią wrażenie. Są ludzie, którzy potrafią zarobić nawet kilka milionów złotych. Oto cała prawda o pensjach szefów największych polskich firm.

Rafael Nadal z 72. tytułem w karierze. Wyjątkowym, bo Hiszpan po dwóch latach przerwy znów nie miał sobie równych na własnej ziemi. W finale w Madrycie pokonał Austriaka Dominica Thiema 7:6 (10-8), 6:4. Szesnaście dni po skróceniu przez Trybunał Arbitrażowy ds. Sportu (CAS) w Lozannie kary dyskwalifikacji za przyjmowanie zabronionych środków niemiecka biathlonistka Evi Sachenbacher-Stehle postanowiła zakończyć karierę sportową.W dniu dzisiejszym publikowanych jest więcej informacji makroekonomicznych ze świata, Jednak nie powinny one mieć większego wpływu na zachowanie się rynku, który zdecydowanie pozostaje pod wpływem Aten, Najbardziej znaczący wydźwięk na rynek będzie miał Połowa ankietowanych spodziewa się, że po tegorocznych wyborach samorządowych w ich mieście, gminie nastąpią zmiany na lepsze; w opinii 5 proc. zmiany będą na gorsze; 38 proc. badanych uważa, że nic się nie zmieni - wynika z najnowszego sondażu CBOS. Dowódca sił międzynarodowych w Afganistanie gen. David Petraeus ostrzegł, że jeśli członkowie małego Kościoła na Florydzie spalą w sobotę Koran, życie żołnierzy amerykańskich oraz obywateli USA na całym świecie będzie w niebezpieczeństwie.

RSS

Euro i dolar wczesnym rankiem

15.07.18

Otóż budzimy się, przynajmniej jeżeli chodzi o wykres eurodolara, na poziomie 1,1685, Wczorajsze minima były niżej od tej wartości, mniej więcej przy 1,1650 - a maksima nieco wyżej, Co nas czeka?

RSS

Krytykują czerwone worki. "Głupota, czy coś więcej?"

29.06.13

RSS

Odsłonięte pręty paliwowe w elektrowni Fukushima I

15.03.11

W reaktorze nr 2 elektrowni atomowej Fukushima I, na północnym wschodzie Japonii, poziom wody chłodzącej bardzo się obniżył i pręty paliwowe są już całkowicie odsłonięte - podała japońska agencja Jiji, powołując się na operatora, firmę TEPCO.

RSS

Rooney znów zaczął strzelać, Fabiański zachował czyste konto

01.03.15

Dwa gole Wayne'a Rooneya zapewniły Manchesterowi United wygraną 2:0 z Sunderlandem w 27. kolejce Premier League. Ze zwycięstwa cieszył się też polski bramkarz Łukasz Fabiański, którego Swansea pokonała na wyjeździe Burnley 1:0.

RSS

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Rząd zakaże elektronicznych papierosów?

08.01.10

Po ponad roku leżakowania w podkomisji sejmowej pod obrady wraca restrykcyjny projekt ustawy antynikotynowej. Rząd domaga się, by w nowym prawie elektroniczny dymek uznano za nielegalny. Zapis już wprowadzono do projektu, którym zajmuje się Komisja Zdrowia.

RSS

KONFERENCJA Odpowiedzialność osobista członków zarządu, dyrektorów finansowych i głównych księgowych

08.02.10

Dość dziwne dane z amerykańskiego rynku pracy wyzwoliły ostatecznie tendencje korekcyjne, a mówiąc dokładnie powodują osłabianie dolara a co za tym idzie korekty wzrostowe na rynkach kapitałowych i surowcowych,

RSS

"Ciągnął szczeniaka po nawierzchni parkingu". Zareagowali świadkowie

15.07.17

Przed jednym z centrów handlowych w Krakowie.

RSS

Kaczyński podpala kraj

15.09.10

Jarosław Kaczyński w swoisty sposób czci pamięć swojego brata. 10 września, równo pięć miesięcy po katastrofie, zamiast pojechać do Krakowa, aby z rodzinami innych zmarłych w katastrofie smoleńskiej oddać hołd przed tablicą odsłoniętą w krypcie wawelskiej, wolał wykorzystać ten dzień do politycznej rozgrywki.

RSS

Brytyjscy turyści trują się na potęgę. Hiszpanie mówią: stop oszustom

01.08.17

W grę wchodzą miliony euro.

RSS

Zgubił drogę i 19 dni błąkał się po lesie. Przetrwał, bo jadł jaszczurki i żaby

15.10.13

RSS

Specjalista od terroru o zamachach w Moskwie: Dziewulski: Kobieta to najgorszy terrorysta

01.04.10

Poseł i doświadczony antyterrorysta Jerzy Dziewulski powiedział, że nie dziwi go fakt, iż do wysadzenia moskiewskiego metra terroryści posłali kobiety-samobójczynie. "Mężczyzna może się wystraszyć, a kobieta zawsze bezwględnie wykona zadanie. To wynika z psychiki" - stwierdził.

RSS

Wiek emerytalny na razie bez wpływu na złotego

21.07.16

Coraz wyższe prawdopodobieństwo podwyżek stóp procentowych przez Fed, Lira przetestowała historyczne rekordy słabości, Spokojna reakcja złotego na obniżenie wieku emerytalnego, Euro 2-3 grosze poniżej granicy 4,40 zł,

RSS

Cichocka nie wbiegła na podium

08.08.17

Waleczna i ambitna jest bardzo, do tego wypracowała w tym sezonie wyborną formę. Zapowiadała zatem, że w finale 1500 m, do którego awansowała bardzo pewnie, nie odpuści. Na bieżni Stadionu Olimpijskiego w Londynie Angelika Cichocka wywalczyła siódme miejsce mistrzostw świata.

RSS

Dachowanie skody po zderzeniu z karetką. "Jechała na sygnale"

29.08.13

RSS

Inwestycje.pl: Debiut na NewConnect w przyszłym tygodniu

22.11.10

W środę Zarząd Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie S,A, podjął uchwałę w sprawie wprowadzenia instrumentów finansowych Inwestycje,pl S,A, do alternatywnego systemu obrotu na rynku NewConnect, - Wczoraj złożyliśmy wniosek o wyznaczenie pierwszego dn

RSS

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny