Co pokazuje brazylijska telewizja?: Trener Niemców dłubał w nosie. To hit!

29.06.10

Hitem internetu błyskawicznie stał się film, na którym widać, jak trener niemieckiej reprezentacji piłkarskiej zapamiętale dłubie w nosie podczas emocjonującego meczu z Anglikami. Niemcy wygrali 4:1, ale Joachim Loew zapracował w mediach na opinię niewychowanego. Zobacz film.

- Będziemy się odwoływać, jesteśmy bardzo oburzeni - powiedział prezes stołecznego klubu. Na pustynny poligon w stanie Nevada spadły dwie bomby termojądrowe B61.Weekend praktycznie już się zaczął, bo ani w Europie, ani w USA nie pojawią się dziś żadne kluczowe dane, Potencjał tygodnia wyczerpał się wczoraj, kiedy EBC opublikował zapiski ze swojego ostatniego posiedzenia, Podczas Światowych Dni Młodzieży. To część eksperymentu społecznego, który zwraca uwagę na problem molestowania i dyskryminacji kobiet.

Jarosław Kaczyński, zdaniem Ruchu Palikota, "sieje narodową nienawiść", a Janusz Palikot, zdaniem PiS, "narusza dobra osobiste" polityków tej partii. Dlatego oba ugrupowania zapowiedziały złożenie przeciw sobie wniosków do sejmowej Komisji Etyki Poselskiej. Poszło o wypowiedzi przywódców tych partii na temat zamieszek, do których doszło na ulicach Warszawy w Święto Niepodległości.

Dzisiejszy poranek przynosi silne wzrosty europejskich indeksów, które wynikają z dalszego luzowania polityki przez Bank Japonii, DAX zyskuje +1,61%, pozostałe europejskiej giełdy także na solidnych plusach, Kontrakty terminowe w Stanach ,,, Niemoc Bayernu Monachium się skończyła. Po porażce i dwóch remisach monachijczycy wreszcie wygrali, ale i tak nie bez kłopotów. Zwycięstwo 2:1 na wyjeździe z Hoffenheim zapewnili sobie w doliczonym czasie gry.

Turcja zmieniła zasady użycia siły w czasie konfliktów zbrojnych (ang. rules of engagement). Pozwoli to sojusznikom z NATO na przeprowadzanie większej liczby lotów patrolowych wzdłuż granicy z Syrią. Wczorajsze dane okazały się wsparciem dla dolara na krótko, Liczba nowo zarejestrowanych bezrobotnych spadła w USA w ubiegłym tygodniu do 316 tys, po korekcie tydzień wcześniej, Indeks Chicago PMI ukształtował się na wyższym poziomie w ,,, "Oglądam fragmenty przesłuchania Chlebowskiego" - oznajmia na blogu w Salonie24 europoseł PiS Marek Migalski. Jak pisze, "przy jednym fragmencie go zemdliło". Dokładnie wtedy, gdy Chlebowski "tłumaczył swoje spotkanie z Rychem na cmentarzu potrzebą pomodlenia się na grobie siostry".Nowelizacja ustawy o finansach publicznych. Agencja ratingowa Fitch obniżyła status obligacji węgierskich do poziomu śmieciowego. Wcześniej identyczną decyzję podjęły Moody's oraz Standard & Poor's. Nie da się zastąpić odpowiedzialności spoczywającej na człowieku - uważa przedstawiciel Stolicy Apostolskiej przy ONZ w Genewie arcybiskup Silvano Tomasi, uzasadniając sprzeciw Watykanu wobec nowoczesnej broni.

RSS

"Głupota ludzka nie zna granic". PKOl o dopingu Polaka w Soczi

15.03.14

Daniel Zalewski jest siódmym sportowcem, który wpadł na stosowaniu dopingu w Soczi.

RSS

Schetyna: Ten raport zamyka dla mnie sprawę smoleńską

29.06.11

Marszałek Sejmu Grzegorz Schetyna jest zdania, że raport komisji kierowanej przez szefa MSWiA zamyka sprawę katastrofy smoleńskiej. - Zapoznajmy się z raportem, a potem będziemy wyciągać wnioski - dodał.

RSS

Ojciec porzucił syna w dżungli. Przez trzy lata dziecko wychowywały małpy

08.11.13

Brzmi jak fragment historii Tarzana, ale z o wiele smutniejszym tłem.

RSS

Fatalna organizacja Tour de Pologne

12.07.16

Paraliż w centrum.

RSS

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych, ale wózek widłowy można również wynająć: https://www.widlakslupsk.pl/. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe prowadzimy również wynajem wózków widłowych Koszalin

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje radca prawny i GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca lub sprawy karne Bytów

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Klich: To ja przykręciłem śrubę w MON

15.01.11

Bogdan Klich w "Faktach po faktach" powiedział, że ma nadzieję, iż podczas głosowania nad wotum nieufności dla niego (PiS zapowiedział, że złoży w tej sprawie wniosek w przyszłym tygodniu - red.) koalicja "stanie za nim murem". Udowadniał, że powinien pozostać na stanowisku ministra obrony narodowej, opowiadając o zmianach, które dotychczas wprowadził w resorcie. Stwierdził też, że już w 2008 roku rozpoczął w wojsku "przykręcanie śruby".

RSS

Kardynałowie rozmawiali o finansach. Kaplica Sykstyńska czeka

08.03.13

Obradują od poniedziałku. I to po dwa razy dziennie. Terminu konklawe wciąż jednak nie ustalili. W czwartek jednym z głównych tematów obrad była sytuacja finansowa Watykanu.

RSS

Uwaga! Słoń na ulicy

08.06.10

Słoń przechadzający się po centrum miasta to niecodzienny widok. Świadkami takiej scenki byli mieszkańcy Zurycha. W poniedziałek z największego cyrku szwajcarskiego Knie uciekł słoń o imieniu Sabu.

RSS

Droga benzyna może obniżyć cenę mieszkań na obrzeżach

15.08.11

Polak może za miesięczną pensję kupić o 300 litrów benzyny mniej niż Grek i o ponad 900 litrów mniej niż Niemiec, Stan taki ma wpływ na ceny nieruchomości, W śródmieściach Rzymu, Aten i Berlina ceny są o jedną czwartą wyższe niż w odległości 10 kilometrów

RSS

Pogoda na 16 dni: na początek grad, później tropiki

29.07.13

Nadchodzący tydzień rozpocznie się prawdziwie letnią aurą.

RSS

Złoto w trendzie zwyżkowym

08.01.14

Euro (EUR) odbiło się z miesięcznego minimum na poziomie 1,3571 do poziomu 1,3652 w stosunku do dolara amerykańskiego (USD), Euro odzyskało część swoich strat, ale para nadal utrzymuje swój ?niedźwiedzi? trend przed spotkaniem ECB, ,,,

RSS

Spotkanie z premierem w środę. "Nie dostaliśmy zaproszenia"

08.11.10

Spotkanie premiera Donalda Tuska z rodzinami ofiar katastrofy smoleńskiej odbędzie się 10 listopada o godzinie 16 - zapowiedział rzecznik rządu Paweł Graś. Zaznaczył przy tym, że rozmowa nie będzie dotyczyła śledztwa, bowiem - jak wyjaśnił - to nie rząd je prowadzi. Przedstawiciele rodzin zapewniają, że żadnego formalnego zaproszenia nie było. I chcą pytać o śledztwo.

RSS

Inwigilacja w internecie? Zuckerberg dzwoni do Obamy

15.03.14

Założyciel Facebooka Mark Zuckerberg dzwonił do prezydenta USA Baracka Obamy, aby "wyrazić frustrację", dotyczącą amerykańskiej inwigilacji w sieci.

RSS

Dziś publikacja danych o PKB z USA

01.08.10

Notowania EUR/PLN wciąż pozostają w pobliżu poziomu 4,0000, Ze względu istotne wydarzenia ekonomiczne, jakie będą miały dziś miejsce, pierwsza połowa sesji powinna przebiegać w spokojnych nastrojach, Po południu z USA napłyną dane na temat dynamiki PKB,,,

RSS

Buzek: Unijna pomoc zależy od rozmiaru szkód

22.05.10

Unijna pomoc dla Polski na likwidację skutków powodzi zależy przede wszystkim od skali szkód. Aby starać się o pomoc, muszą być spełnione warunki, dotyczące m.in. rozmiaru zniszczeń - ocenił przewodniczący Parlamentu Europejskiego Jerzy Buzek.

RSS

Mistrz podnosi się z kolan. Kolejna wygrana Lecha

29.10.15

Trwa dobra passa Lecha Poznań. Mistrzowie Polski wygrali trzeci wyjazdowy mecz z rzędu. Tym razem w Pucharze Polski z Zagłębiem Lubin. Jednobramkową zaliczkę przed ćwierćfinałowym rewanżem przy Bułgarskiej dał Kolejorzowi gol Paulusa Arajuuriego strzelony dziesięć minut przed końcem.

RSS

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny