Maseczka Last Minute (Colway)-wypróbuj kolagen!

29.05.10

Sprzedający: Lilith4A
Cena Kup Teraz: 20,00 zł
Do końca: 12 dni (czw 10 cze 2010 12:10:22 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcjiSprzedający: gnid
Cena Kup Teraz: 1,00 zł
Do końca: 2 dni (czw 24 gru 2009 21:42:51 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: otowakacje-pl
Aktualna cena: 120,00 zł
Cena Kup Teraz: 120,00 zł
Do końca: 26 dni (sob 24 kwi 2010 08:36:00 CEST)
Licytuj
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: OTOEGIPTpl
Cena Kup Teraz: 1 549,00 zł
Do końca: 13 dni (pon 11 sty 2010 13:36:42 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: PowerTrader
Cena Kup Teraz: 490,00 zł
Do końca: 2 dni (czw 31 gru 2009 10:43:26 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: katarzynalenart
Cena Kup Teraz: 990,00 zł
Do końca: 7 dni (czw 08 kwi 2010 19:15:01 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Nie sądzę, by Napieralski wybrał koalicję z PiS. PO i PiS nie są partiami od tej samej małpy. PiS wyprowadziło się do tworu metafizycznego, gdzie zamiast rozumu panuje cynizm i szaleństwo - mówi były premier Leszek Miller w rozmowie z Tomaszem Machałą.
\\\"\\\"

System polityczny w Polsce, który dał w Sejmie zaowocował układem 2 plus 2 w Sejmie, może po następnych wyborach zostać zachowany. Do parlamentarnej czwórki może co najwyżej dołączyć jeszcze jeden, mniejszy gracz, ale nie ma specjalnych szans na to, aby karty nie były rozdawane przez Platformę Obywatelską, lub Prawo i Sprawiedliwość. Regulacje prawne - czyli ordynacja wyborcza do Sejmu, zasady finansowania działalności partyjnej i progi wyborcze skutecznie betonują polską scenę polityczną.

Sprzedający: otowakacje-pl
Aktualna cena: 1 370,00 zł
Cena Kup Teraz: 1 370,00 zł
Do końca: 28 dni (sob 26 cze 2010 15:30:00 CEST)
Licytuj
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: Matii966
Cena Kup Teraz: 280,00 zł
Do końca: 12 dni (nie 11 lip 2010 14:32:56 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcjiSprzedający: ElSolTravel
Cena Kup Teraz: 989,00 zł
Do końca: 5 dni (nie 20 cze 2010 13:15:36 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: dirk-pitt1
Cena Kup Teraz: 17,90 zł
Do końca: 26 dni (czw 17 cze 2010 23:55:07 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: marcinpodkowka
Aktualna cena: 130,00 zł
Do końca: 11 dni (sob 12 cze 2010 22:36:24 CEST)
Licytuj
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: GEOGRAF_2009
Cena Kup Teraz: 19,90 zł
Do końca: 28 dni (sob 19 cze 2010 21:12:28 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: www_booksnet_pl
Cena Kup Teraz: 19,80 zł
Do końca: 28 dni (nie 27 gru 2009 22:40:18 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

Sprzedający: Veranotravel
Cena Kup Teraz: 889,00 zł
Do końca: 11 dni (wto 19 sty 2010 15:56:25 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcjiRSS

MASECZKA KOSMETYCZNA- 'LAST MINUTE' KOLAGEN+GLINKA

29.11.09

Sprzedający: kolagen-inventia
Cena Kup Teraz: 17,00 zł
Do końca: 11 dni (czw 10 gru 2009 12:50:17 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

WIEDEŃ GRATIS! Wczasy 8dni LAST MINUTE góry SPA

26.11.09

Sprzedający: hotelmuza
Cena Kup Teraz: 799,00 zł
Do końca: 8 dni (pią 04 gru 2009 14:17:32 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

SUKIENKA -SYLWESTER LAST MINUTE OKAZJA

15.12.09

Sprzedający: myszka_ms1
Aktualna cena: 39,00 zł
Cena Kup Teraz: 59,00 zł
Do końca: 4 dni (sob 19 gru 2009 21:17:19 CET)
Licytuj
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Portugalia od 1019 zł.

08.12.10

W czterech grupach Ligi Mistrzów już wszystko jasne. Jako jedyne we wtorek awans do fazy grupowej wywalczyło FC Kopenhaga pokonując pewnie Panathinaikos Ateny 3:1. Wielka Barcelona w końcu pokonała Rubin Kazań z Tatarstanu, a Manchester United nie przeszedł do historii jako jedyna drużyna bez straty gola w fazie grupowej. Kompromitującej porażki doznał Inter Mediolan. Cudowną bramkę zdobył Hapoel Tel Awiw, ale na dwie minuty przed końcem został "wyrzucony" z Ligi Europejskiej.

RSS

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Rejsy w Chorwacji Super Last Minute za 499 zł

15.05.10

Sprzedający: Adam_Silecki
Cena Kup Teraz: 499,00 zł
Do końca: 17 godz. (sob 15 maj 2010 17:52:23 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

EGIPT WCZASY WYLOT NA JUŻ !!! LAST MINUTE 4* !!!

01.06.10

Sprzedający: safari-bochnia
Cena Kup Teraz: 1 439,00 zł
Do końca: 13 dni (pon 14 cze 2010 12:21:56 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Bilet POLSKA - HOLANDIA, BUS, Przewozy Last Minute

01.04.10

Sprzedający: LUXADA
Cena Kup Teraz: 180,00 zł
Do końca: 15 godz. (czw 01 kwi 2010 15:11:30 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

USTKA !!! LAST MINUTE mieszkanie 11-23.07 120/4 os

08.07.10

Sprzedający: joannadr2
Cena Kup Teraz: 120,00 zł
Do końca: 4 dni (pon 12 lip 2010 07:51:13 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Blue Cafe Krościenko n/D SYLWESTER LAST MINUTE

26.11.09

Sprzedający: diesel-s
Cena Kup Teraz: 550,00 zł
Do końca: 11 dni (pon 07 gru 2009 12:57:44 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Karaiby - KUBA - Hotel 4*- Najtaniej!! LAST MINUTE

26.11.09

Sprzedający: CESAR_AC
Cena Kup Teraz: 299,00 zł
Do końca: 9 dni (nie 06 gru 2009 08:59:41 CET)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Tunezja od 790 zł.

26.11.09

RSS

Pascal - Bułgaria 2010 - Last Minute

29.04.10

Sprzedający: gracho101
Cena Kup Teraz: 17,90 zł
Do końca: 29 dni (pią 28 maj 2010 23:18:38 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Wyspa Santorini od 924 zł.

29.06.10

Sprzedający: bpssystem
Cena Kup Teraz: 99,00 zł
Do końca: 13 dni (pon 12 lip 2010 16:42:08 CEST)
Kup Teraz
Dodaj do obserwowanych aukcji

RSS

Włochy od 209 zł.

22.06.10

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\"Windjammer znaczy pogromca wiatrów. Taką nazwę zyskały wielkie żaglowce budowane pod koniec XIX wieku i na początku XX. Preussen zbudowano w 1902 roku, był to 5 masztowy żaglowiec. Powierzchnia żagli wynosiła 6800 m2.

RSS

Cypr od 1119 zł.

22.08.10

Electronic Arts i Crytek zapowiedziały, że długo wyczekiwana druga odsłona popularnego FPS-a Crysis, dostępna będzie w dwóch edycjach specjalnych - limitowanej oraz nano.

RSS

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny