One najbardziej błyszczały seksapilem: 10 najseksowniejszych gwiazd tego roku

15.05.10

Rankingi najpiękniejszych i najseksowniejszych kreują wciąż nowe idolki. Nie inaczej jest tym razem. Zwycięstwo tegorocznej tryumfatorki, która zostawiła w tyle weteranki zestawienia, jest pewnym zaskoczeniem. Zobacz gwiazdy, które w tym roku najbardziej błyszczały seksapilem.

Sierpień się kończy, co powoduje, że czas na podsumowanie miesiąca, Dla giełdowych byków w Europie był to najgorszy miesiąc od 2011 roku, aczkolwiek dla niedźwiedzi najlepszy (przypomnijmy tylko, że istnieje możliwość zyskiwania na ,,, Historia pana Dawida to przestroga i apel. Materiał "Faktów" TVN. Krystian Legierski, odpowiadając na pytania czytelników Wprost24, podkreśla, że jest w stanie współpracować nad konkretnymi projektami zarówno z politykami PO, jak i PiS-u. O tych ostatnich mówi, że choć „budzą w nim różne lęki”, to jednak odrzuca stanowisko Platformy, zgodnie z którym z PiS-em nie można porozumiewać w żadnej kwestii. Legierski tłumaczy też, że środowiska LGBT nie powinny obrażać się na SLD, ponieważ Sojusz jest jedyną siłą, która porusza problemy homoseksualistów i jednocześnie ma szansę na wejście do Sejmu.
Krystian Legierski (fot. FORUM)Na torze Spa-Francorchamps doszło do kilku kraks. Piątkowy, poranny handel na rynku walutowym nie przynosi większych zmian na wycenie PLN w oczekiwaniu na zachowanie dolara pod popołudniowe NFP, Polska waluta kwotowana jest następująco: 4,3033 PLN za euro, 3,6789 PLN wobec dolara amerykańskiego,,, Katalończycy zwyciężyli w sumie w dwumeczu 5:1 i bez problemu awansowali do półfinału Ligi Mistrzów.

Sezon wyników spółek w pełni i, można powiedzieć, zaskoczeń nie brakuje, Słaby wynik Goldman Sachs, choć oczekiwany, może dziwić, skoro rynek jest fenomenalny w porównaniu ze słabym 2008 rokiem czy nieobfitującym w nowe IPO 2009 rokiem, Bank of America z

Komisja ds. służb specjalnych stała się bardziej "parasolem ochronnym dla służb", niż sejmowym organem kontroli - oświadczył w środę Jarosław Zieliński z PiS. Zdaniem przedstawicieli jego partii jest to tym groźniejsze, że PO może chcieć wykorzystać służby w kampanii. - Zarzuty PiS to popis skretynienia - odpowiada Konstanty Miodowicz z PO. Podczas trzech tygodni głodówki w sprawie szkoły w Dąbkach były i akcja, i kino akcji, ale teraz to wygląda jak czeski film. ("Fakty" TVN)

Niemiecka gazeta: decyzja zapadnie na najbliższym szczycie NATO. Najbogatsi także drżą przed komornikiem. Windykatorzy pukają bowiem do drzwi jednego z najbogatszych Polaków. Domagają się milionów złotych za inwestycję w polską telewizję. Zajmują więc akcje, gotówkę, czy też majątek w siedzibie spółki miliardera. O podpalenie podejrzewają jej męża.W przypadku upadku Spółdzielczej Kasy Oszczędnościowo-Kredytowej oszczędności, które w niej trzymamy, są chronione przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny. Nie oznacza to jednak, że nie poniesiemy żadnych kosztów tej sytuacji. Na członkach kas spoczywa bowiem odpowiedzialność, opisana w ustawie o SKOK-ach. Modna kurteczka, obcisłe jeansy i szpanerskie okulary - tak, według "Faktu", były premier Kazimierz Marcinkiewicz pokazuje warszawskiej młodzieży najnowsze trendy w modzie. Do tego kwiaty w ręku i sportowa sylwetka. Według bulwarówki, mający pięćdziesiątkę na karku Marcinkiewicz wręcz kwitnie. Stołeczni policjanci zatrzymali 29-latkę, podejrzewaną o śmiertelne potrącenie młodego mężczyzny. Kobieta uciekła z miejsca wypadku. Sprawa wyszła na jaw, gdy mechanik naprawiający jej auto znalazł fragment ludzkiego nosa.

RSS

Płonie wysypisko. 14 jednostek w akcji

29.07.12

14 zastępów dogasza pażar, jaki wybuchł w sobotę po południu na wysypisku śmieci w miejscowości Mnichy (woj. wielkopolskie).

RSS

Nagranie karambolu na moście. "Szaleństwo"

29.10.15

Do wypadku doszło w Warszawie.

RSS

Tygrysy ich osaczyły. Trzy dni siedzą na drzewie

08.07.13

Z sześciu kłusowników jeden zginął.

RSS

Kijów: Rosja ostrzelała nas po raz pierwszy od września

22.11.14

Podobne oskarżenia nie były wysuwane od czasu podpisania mińskich uzgodnień.

RSS

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Wywiad marszałka Senatu dla "Ogonioka": Borusewicz w Rosji: Znowu się pokłócimy

22.04.10

Czarno widzi przyszłość stosunków polsko-rosyjskich marszałek Senatu. Bogdan Borusewicz stwierdził w wywiadzie dla rosyjskiego tygodnika, że Warszawa i Moskwa znowu zaczną się spierać i kłócić ze sobą. Według niego, wystarczą na to trzy miesiące. Podkreślił przy tym: "Jestem realistą".

RSS

GPW w górę, ale bez kontynuacji

22.06.10

Po wzrostowym otwarciu WIG20 nie zyskiwał już w ciągu dnia, ale też znacząco nie spadał, Skala wahań indeksu z całego dnia zamknęła się w 11 punktach, a towarzyszyły im skromne obroty, Deklaracja Banku Ludowego Chin, który zamierza wycofać się z reżimu k

RSS

Ustąpił ze stanowiska: Belka opuścił MFW. Już tylko kandyduje

29.05.10

Marek Belka zgodził się kandydować na szefa NBP i zrobił już pierwszy krok w tym kierunku. Były premier zrezygnował z intratnej posady w Międzynarodowym Funduszu Walutowym. Bez tego nie byłoby mowy o staraniach o stanowisko w Polsce. Ale dziś wcale nie można powiedzieć, że Belka nominację ma w kieszeni.

RSS

Rodzina odtrąciła chłopca za "złe czary". Po roku nowa mama pokazała jego zdjęcie

08.02.17

Duńska wolontariuszka w Nigerii adoptowała niechciane dziecko. O historii opowiadał w programie "24 Godziny" Michał Sznajder.

RSS

Duże zmiany na rynkach przed niedzielnym szczytem

22.10.11

Rano pisałem, że "być może zobaczymy kolejne plotki i jakąś próbę zbliżenia na linii Paryż-Berlin odnośnie funkcjonowania EFSF #8211; każda zostałaby odebrana dość dobrze przez rynki, niezależnie od tego jak byłaby wiarygodna",

RSS

Większość Rosjan nie aprobuje słów Kadyrowa o "wrogach narodu"

29.01.16

Większość Rosjan nie słyszała o słowach prezydenta Czeczenii Ramzana Kadyrowa o opozycji jako "wrogach narodu". Również większość uważa, że przedstawiciele władzy nie powinni używać takich określeń wobec swoich krytyków - wynika z sondażu rosyjskiego Centrum Lewady.

RSS

PLN odbija, ale potencjał pozostaje ograniczony

01.07.16

Poranny, środowy handel na rynku walutowym przynosi lekkie spadki na wycenie PLN po wczorajszym umocnieniu, Polska waluta wyceniana jest przez rynek następująco: 4,4199 PLN za euro, 3,9945 PLN względem dolara amerykańskiego, 4,0778 PLN wobec ,,,

RSS

Chiny: Powodzie na południu, kilkadziesiąt ofiar

08.06.10

Powodzie i osunięcia się ziemi na południu Chin, spowodowane obfitymi opadami deszczu, pochłonęły co najmniej 53 ofiary śmiertelne - informuje agencja Xinhua.

RSS

Rosjanie wycofują się znad ukraińskiej granicy? USA: Nic takiego nie widać

01.04.14

Ile faktów w doniesieniach o odwrocie?

RSS

Brexitowy impas wspiera londyński parkiet

15.10.17

W ostatnim czasie mieliśmy do czynienia z bardzo ciekawym zjawiskiem, Otóż wartość punktowa indeksów SP 500 oraz WIG20 w jednym momencie zrównała się, Oczywiście kapitalizacje tych indeksów są diametralnie różne oraz w innych walutach, ,,,

RSS

Jak było? "Zimno. Widać po moim nosie"

22.03.12

- Można to porównać do wizyty na innej planecie - mówi Adam Bielecki, jeden ze zdobywców Gasherbrum I. Tłumaczy, że nie chodzi tylko o panującą na górze pogodę, ale także o to, jak musieli się ubierać, żeby ustrzec się zimna. - Tam każdy krok wymaga kilku oddechów - dodaje Janusz Gołąb. Dzisiaj wspinacze wrócili do kraju.

RSS

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny