Piękna modelka w maju będzie w Polsce: Krupa: Pomogę Polkom za granicą

29.03.10

Joanna Krupa to jedna z niewielu polskich modelek, które odniosły prawdziwy sukces. Przed pięcioma laty jej zdjęcie pojawiło się na okładce amerykańskiego wydania słynnego "Playboya". Wtedy poznał ją cały świat. Nie zapomina jednak o swoich polskich korzeniach.

Jeżeli projekt nowelizacji ustawy o VAT nie zostanie zmieniony, wyższą stawkę trzeba będzie zapłacić za niektóre usługi, np. komunalne, czy telekomunikacyjne, świadczone jeszcze w tym roku, czyli przed planowaną podwyżką - ostrzegają eksperci. W internecie kwitnie handel zarejestrowanymi kartami SIM - pisze "GW". Ilość informacji jakie w ostatnim czasie napływają do inwestorów jest zaiste spektakularna, Inwestorzy najwidoczniej powoli gubią się z ich poprawną interpretacją, gdyż ich reakcje są trudne do wytłumaczenia, Ponadto wciąż widać znaczną dysproporcjęUczczono 73. rocznicę zdobycia przez powstańców gmachu PAST-y. Jak walczyć z hejtem w sieci w "Faktach z Zagranicy" TVN24 BiS. Jest jednak ważne kryterium.

Gazety z całego świata opisują Euro 2012 w Polsce. Reporterzy piszą o świetnych centrach pobytowych, ciepłym przyjęciu przez kibiców i atmosferze w strefach kibica. Publikacje dotyczące Warszawy w wielu przypadkach poświęcone są burdom przed meczem Polska - Rosja.

Bez prawa jazdy, z dwoma promilami w wydychanym powietrzu, łamiąc wszelkie możliwe przepisy drogowe uciekał przed policją. 41-letni kierowca przykuł uwagę funkcjonariuszy tym, że jechał bez włączonych świateł. Policjanci chcieli zatrzymać go do kontroli, zamiast tego musieli ruszyć w pościg. Burmistrz stolicy Wenezueli Antonio Ledezma został oficjalnie oskarżony o spisek przeciwko władzom kraju - poinformowała BBC. Prezydent Wenezueli Nicolas Maduro sugerował wcześniej, że burmistrz Caracas chciał przy pomocy USA dokonać przewrotu.

Piątkowy, poranny handel na rynku walutowym przynosi nam stabilizację kursu PLN po wczorajszym wyhamowaniu wzrostów, Polska waluta wyceniana jest przez rynek następująco: 4,3471 PLN za euro, 4,0746 PLN wobec dolara amerykańskiego, 4,0676 ,,, Permanentny brak jasnego stanowiska wobec pomocy dla Grecji, zaskakująco dobre dane z Kanady nt, inflacji i sprzedaży detalicznej, a także spekulacje, jakoby FED mógł zdecydować się na podwyżkę stopy dyskontowej w najbliższym czasie, były głównymi warunku Wielokrotny reprezentant Polski w piłce nożnej Cezary Kucharski wystartuje w wyborach do Sejmu z listy PO – zdradził w rozmowie z redakcją Wprost24 poseł Platformy i były reprezentant Polski Roman Kosecki.
Cezary Kucharski na boisku odnosił sukcesy. Czy powiedzie mu się w polityce? (fot. FORUM)Rosyjski opozycjonista Aleksiej Nawalny wyszedł na wolność po odbyciu kary 25 dni aresztu administracyjnego - powiadomiła jego rzeczniczka Kira Jarmysz. Po zwolnieniu Nawalny pojawił się w moskiewskim biurze swojej Fundacji Walki z Korupcją.

Zdarza się od dwóch do czterech razy w roku i przyciąga tysiące turystów z całego świata. Kanadyjski Sąd Najwyższy zadecydował, że nie zajmie się sprawą Joela Ifergana.

RSS

W rok po epidemii "hiszpanki", Europa jest stabilniejsza choć wciąż brakuje jej witamin?

29.07.13

Dzisiejszy kalendarz jest relatywnie mało atrakcyjny, To kolejny tydzień będzie szarpał emocjami, tym bardziej, że wiele wskazuje na to, iż dane na temat zatrudnienia w sektorze przedsiębiorstw w lipcu wpiszą się w obserwowaną ścieżkę ,,,

RSS

Ostatni dzwonek! Zmień opony zimowe na letnie: Co mechanik zrobi z twoim samochodem?

29.04.10

Licho nie śpi! W natłoku najróżniejszej maści mechaników i złotych rączek można się pogubić. Każdy z nich zna się najlepiej, tylko który ma rację? Zanim wpakujesz się na minę i trafisz na partacza zobacz, co naprawdę mechanik powinien robić z twoim samochodem.

RSS

Nowe awarie: Na Śląsku brakuje prądu

01.02.10

Czasowe awarie prądu dotknęły w ciągu ostatniej doby odbiorców w kilku rejonach woj. śląskiego. Związane z nimi wyłączenia sieci nie były jednak już tak rozległe, jak podczas ostatnich fali uszkodzeń powstałych podczas ataków zimy.

RSS

Szef MSZ ma takie poparcie, jak kiedyś Tusk: Sikorski mocno wygrywa z Kaczyńskim

08.02.10

Zła wiadomość dla Bronisława Komorowskiego z PO, który ostrzy sobie zęby na prezydenturę. To Radosław Sikorski wygrywa w sondażach. Ma już niemal takie poparcie jak niedawno Donald Tusk. Notowania szefa MSZ rosną kosztem spadającego poparcia dla Olechowskiego i Szmajdzińskiego.

RSS

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Architektoniczne hity i wpadki w Polsce. Nagrody roku

29.05.17

Przyznano tytuły "Bryły Roku" i "Makabryły Roku".

RSS

Rodzina na Swoim: Gdzie najłatwiej kupić nieruchomość za kredyt z dopłatą

15.04.10

Przez wiele miesięcy, w okresie wzrostu cen nieruchomości, rzeczywista dostępność kredytów w ramach programu Rodzina na swoim była znikoma, Na skutek spadku cen, ale przede wszystkim z powodu znacznego wzrostu poziomu ceny metra kwadratowego mieszkania,,

RSS

Gazprom zmienia strategię. Ucieknie przed miliardami kary?

22.09.12

Rosyjski monopolista gazowy Gazprom planuje stworzyć dwie spółki córki, które będą działać na rynkach europejskich. Jedna z nich będzie się zajmować sprzedażą gazu, druga zaś odpowiadać za jego transport - poinformował rosyjski dziennik RBK daily.

RSS

Pasażer zdążył uciec, kierowca w ciężkim stanie

22.04.12

W stanie ciężkim trafiła do szpitala kierująca fordem, która na niestrzeżonym przejeździe kolejowym Ględowo-Rychnowy (woj. pomorskie) wjechała pod nadjeżdżający szynobus. Pasażerowi tuż przed zderzeniem udało się wyskoczyć z auta. Zdjęcie z miejsca wypadku otrzymaliśmy od internauty.

RSS

Wielichowska interesuje się modą: Posłanka PO w sukience za 3 tys. złotych

01.03.10

Mówi się, że to nie szata zdobi człowieka, jednak tej zasady nie wyznaje chyba posłanka PO Monika Wielichowska. Ostatnio, jak pisze "Fakt", paradowała po Sejmie w sukience w kratę marki Burberry za trzy tysiące złotych! "Wybieram, co mi odpowiada, i to zakładam" - mówi "Faktowi" posłanka.

RSS

"Małe opóźnienie, to nie tragedia": Kardynał: Nie będzie beatyfikacji papieża

22.03.10

Emerytowany prefekt Kongregacji Spraw Kanonizacyjnych kardynał Jose Saraiva Martins wyraził opinię, że beatyfikacja Jana Pawła II w tym roku jest praktycznie niemożliwa. W wywiadzie dla portalu Pontifex powiedział, że małe opóźnienie nie będzie tragedią.

RSS

Rynki po południu - dolar wraca do gry, ropa nadal tanieje

08.12.15

Wydarzenia na rynku walutowym w ubiegłym tygodniu mogły przyprawić niejednego inwestora o spory ból głowy, Pomijając zaskakującą decyzję EBC, w piątek odnotowaliśmy dosyć sporą anomalię rynkową ? mimo bardzo dobrych danych z USA ,,,

RSS

Komisarz ONZ krytykuje węgierską ustawę o uchodźcach

08.03.17

Biuro Wysokiego Komisarza ONZ do spraw Uchodźców skrytykowało ustawę, którą we wtorek przyjął węgierski parlament. Akt prawny przewiduje przetrzymywanie osób ubiegających się o azyl w strefach tranzytowych na granicy do czasu załatwienia ich sprawy.

RSS

Tajemnica was zdradza

22.05.10

Zdążyłem już przeczytać triumfalistyczne komentarze - domyślają się Państwo, z jakich pochodzące kręgów - że moskiewska konferencja prasowa położyła kres wszelkim wątpliwościom, wszystko wyjaśniła i skompromitowała "teorie spiskowe", że, wręcz, wszyscy, którzy zgłaszali wątpliwości, powinni się schować, posypać głowy popiołem i więcej się nie odzywać, że wina załogi i ewentualnie jej bezpośrednich przełożonych jest już właściwie udowodniona.

RSS

NBP: prognozy dla polskiego PKB

01.03.10

Pomimo ożywienia na rynkach finansowych w najbliższych latach tempo rozwoju polskiej gospodarki nie wróci do poziomu sprzed kryzysu - wynika z prognoz Narodowego Banku Polskiego, Instytut Ekonomiczny NBP przedstawił scenariusz wzrostu ,,,

RSS

"NYT" o polskim wątku po zamachu w Burgas. Napastnicy przyjechali z Warszawy

08.02.13

W zamachu z lipca 2012 r. zginęło 5 obywateli Izraela, wielu zostało rannych.

RSS

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny