Trudna sprawa? Za interpretację fiskus weźmie 50 razy więcej

01.08.18

2000 zł - tyle będzie kosztowała wykładnia dyrektora Krajowej Informacji Skarbowej, jeżeli uzna on, że sprawa, z którą zgłasza się podatnik, jest skomplikowana. Resort chce w ten sposób odstraszyć firmy od składania zbyt dużej liczby wniosków o interpretacje. Eksperci uważają pomysł za absurdalny.

Dane z amerykańskiego rynku pracy okazały się wczoraj wyraźnie lepsze od oczekiwań, gdyż liczba nowych wniosków o zasiłek dla bezrobotnych wyniosła 305 tys, wobec prognozowanych 320 tys, Dobre dane budują coraz wyższe oczekiwania ,,, Zobaczymy go prawdopodobnie dopiero dwa tygodnie przed wyborami. Będzie trwał 60 sekund i ma pokazać Bronisława Komorowskiego jako ciepłego i sympatycznego człowieka. Filmik wyborczy kandydata PO kręcono m.in. w jego domu na warszawskim Powiślu. Produkcję powierzono ekipie, która pracowała m.in. nad serialem TVN "Brzydula". W Columbus w amerykańskim stanie Ohio.Nie wszystkim się to spodobało. Do niedawna młodzi warszawiacy bawili się hasłem „jest krzyż, jest impreza”. Teraz mogą dołożyć kolejne: „Jest krzyż, jest biznes”. Bo na Krakowskim Przedmieściu można się wyżywić i nieźle zarobić.


Medialnym hitem weekendu stał się artykuł Bogdana Wróblewskiego z "Gazety Wyborczej", który ujawnił, że zgodnie z zapisami z jednej z czarnych skrzynek Tu 154M, pierwszy pilot kpt. Arkadiusz Protasiuk na 22 sekundy przed katastrofą zgłosił, że odchodzi na drugi krąg, a 8 sekund później drugi pilot, mjr. Robert Grzywna to potwierdził. Tego pierwszego zgłoszenia w raporcie MAK nie ma.

Rośnie presja na jedną z najbardziej znanych drużyn amerykańskiego futbolu - Washington Redskins - by zmieniła nazwę, gdyż obecna jest obraźliwa dla rdzennych Amerykanów. Do grona apelujących dołączył nawet prezydent Barack Obama. Las, pusta droga i nagle potężny huk! Kolizja samochodu z przebiegającą sarną, dzikiem czy łosiem to katastrofa. W najgorszym razie zwierzak nie żyje, a ty masz samochód rozwalony w drobny mak... Kto zapłaci za szkody? Zobacz, co zrobić, by nie dać zrobić z siebie jelenia.

Kandydaci z prezydenckiego peletonu odrabiają straty. Bronisław Komorowski i Jarosław Kaczyński zyskali jeden punkt procentowy poparcia, a Grzegorz Napieralski - dwa. Takie wyniki przynosi najnowszy sondaż MillwardBrown SMG/KRC dla TVN24. Rząd przyjął kontrowersyjny projekt stworzenia czarnej listy stron internetowych. Przy okazji delegalizacji e-hazardu, wprowadza Rejestr Stron i Usług Niedozwolonych, czyli blokadę witryn z nielegalnymi treściami. Organizacje, zajmujące się internetem i prawami człowieka, są oburzone. Przez dobę ogrzewania nie będzie w 64 budynkach, m.in. w prywatnym szpitalu i dwóch przedszkolach.Zbigniew Chlebowski twierdzi, że nigdy nie zapomni dnia, gdy przeczytał artykuł o aferze hazardowej. W ciągu kilku godzin z "człowieka, który uczciwie żył i pracował", stał się lobbystą podejrzanym w aferze. "Przeżyłem szok" - powiedział hazardowej komisji śledczej. 11-miesięczne niemowlę znaleziono martwe w mieszkaniu w południowo-zachodniej Irlandii. Przyszli pożegnać męża i ojca przed spaleniem, a w trumnie zobaczyli innego mężczyznę.

RSS

Piękna unijna droga, a na niej dwa polskie słupy

15.06.11

Nowa droga wybudowana w połowie za pieniądze Unii Europejskiej, a na niej... dwa energetyczne słupy. Tak wygląda wart 1,3 mln zł nowy trakt w Wołuszewie pod Aleksandrowem Kujawskim. Mieszkańcy muszą jeździć slalomem, a energetycy tłumaczą, że słupów nie przesunęli, bo zabrakło odpowiednich dokumentów.

RSS

Włochy: Niech NATO przejmie dowództwo nad operacją w Libii

22.03.11

Rząd Włoch zaapelował o to, aby NATO przejęło dowództwo nad operacją w Libii. "Inni myślą tak, jak my, ponieważ linia Sojuszu jest wypróbowana, a jego kontrola byłaby bardziej jasna i przejrzysta" - oświadczył minister obrony Ignazio La Russa.

RSS

Wiek emerytalny na razie bez wpływu na złotego

21.07.16

Coraz wyższe prawdopodobieństwo podwyżek stóp procentowych przez Fed, Lira przetestowała historyczne rekordy słabości, Spokojna reakcja złotego na obniżenie wieku emerytalnego, Euro 2-3 grosze poniżej granicy 4,40 zł,

RSS

Indeks Chicago PMI

01.04.11

W marcu indeks Chicago PMI, obrazujący aktywność sektora przemysłowego w okolicach Chicago, spadł do 70 pkt, z 71,2 pkt, miesiąc wcześnie, gdy zanotował najwyższy odczyt od lipca 1988 roku, Marzec był 18 kolejnym miesiącem ekspansji gospodarczej na Środko

RSS

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Świńska grypa na Ukrainie. Władze Kijowa zalecają noszenie masek

22.01.16

W związku z rosnącą liczbą zachorowań na grypę władze stolicy Ukrainy, Kijowa, zaleciły noszenie masek w miejscach publicznych. Na Ukrainie dominuje grypa typu H1N1, znana jako świńska grypa.

RSS

MEN popiera, ale pieniędzy nie da: Netbook w szkole zamiast podręczników

15.05.10

Uczeń rozwiązuje zadanie w komputerze, a nauczycielka ma podgląd i na bieżąco kontroluje jego postępy. Tak w Polsce uczy się osiem tysięcy dzieci.

RSS

Telekomunikacja Polska rozczarowała inwestorów wynikami

22.04.11

Akcjonariusze telekomunikacyjnego giganta udadzą się na świąteczną przerwę od giełdy w niezbyt optymistycznych nastrojach, Akcje Telekomunikacji Polskiej potaniały w czwartek o ok 4 proc,

RSS

Selfie z prezydentem. "Żeby nie wyszło rozwodowe"

22.02.15

- Panie prezydencie może sobie selfie zrobić? - pyta głowę państwa młoda kobieta. - Z tobą z przyjemnością - odpowiada prezydent.

RSS

Wybierz najlepszy wirusowy filmik 2011 roku

22.12.11

Rebecca Black, a może Projekt Warszawiak? Jaki wirusowy filmik z tego roku najbardziej zapadł Wam w pamięć? Przygotowaliśmy subiektywny przegląd 20 najlepszych wirali 2011, wybranych spośród tych, które mogliście znaleźć w naszym dziale "Wirusowe zapalenie łączy" (tvn24.pl/filmiki). Ale najlepszy film roku wybierzecie Wy - zapraszamy do głosowania w naszej sondzie.

RSS

Za krytykę polityki Putina wyrzekła się go rodzina, pobili koledzy. W końcu popełnił samobójstwo

29.12.15

25 grudnia napisał: "Jeśli nie będzie ze mną kontaktu w ciągu najbliższych 2-6 dni, (...) przyjąłem śmiertelną dawkę. Przepraszam".

RSS

PiS pyta Tuska o syna i współpracę z OLT

08.08.12

Poseł PiS Marcin Mastalerek wysłał 45 pytań do premiera Donalda Tuska dotyczących m.in. współpracy jego syna z OLT Express.

RSS

Sytuacja powodziowa

01.06.10

       Meteorolodzy ostrzegają, że nadchodzące burze i ulewy mogą spowodować podwyższenie się poziomu w rzekach. Szczególnie zagrożone są województwa: podkarpackie, śląskie, małopolskie, świętokrzyskie, lubelskie i łódzkie.
       Nadal powyżej stanu alarmowego utrzymuje się Warta w województwach lubuskim i wielkopolskim, a także Odra w województwie zachodniopomorskim. Stany alarmowe utrzymują się także na Wiśle na odcinku Toruń-Tczew oraz w zlewni Pilicy i Bzury w województwie łódzkim.
       Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej informuje także o spodziewanym wzroście poziomów wody do stanów ostrzegawczych w Zalewie Szczecińskim w związku z silnym, sztormowym wiatrem z kierunku północno-wschodniego.
       Wystarczyło kilka godzin obfitych opadów, by w województwie łódzkim znów wzrosło zagrożenie powodziowe. W Głownie strażacy walczą o kilkadziesiąt posesji, zalewanych przez rzeki Brzuśnia i Mroga. Zalanych jest pięć ulic, kilkanaście osób trzeba było ewakuować.
       Synoptycy zapowiadają na Podkarpaciu kolejne opady deszczu. Mogą one spowodować ponowne wezbranie rzek, a w konsekwencji - w nocy z wtorku na środę - doprowadzić do przekroczenia stanów alarmowych na Wisłoku po Rzeszów i Wisłoce wraz z dopływami po Pilzno.
       Tymczasem po ostatnich opadach woda spływa z górnych biegów rzek, a to oznacza, że w dolnych odcinkach zaczną one wzbierać. Najwięcej deszczu spadło w ciągu doby na południu regionu, w okolicach Komańczy,  Dukli, Leska i Wisłoka Wielkiego - średnio około 20 litrów na metr kwadratowy. Przy nasiąkniętej ziemi woda spływa do rzek, które mogą osiągnąć stany ostrzegawcze. Na razie jednak w żadnym miejscu nie zostały one przekroczone.
       Padające deszcze komplikują sytuację powodziową w Dobrzykowie koło Płocka. W Dolinie Dobrzykowsko-Iłowskiej nadal wiele miejscowości jest pod wodą. Miejscami woda sięga jeszcze nawet 4 metrów. Obecnie najważniejsze jest zatamowanie napływu wody przez wyrwę w Świniarach i uszczelnienie wałów. Gdyby to się nie udało, to mogłoby dojść do ponownego zalania okolicy. Od jutra pogłębiarki będą pracować przy zabezpieczaniu wyrwy. Jednocześnie trwają prace nad uruchomieniem jedynej, ocalałej przepompowni, tak by można było stopniowo osuszać dolinę. Dwie pozostałe przepompownie znajdują się pod wodą.
       Zdaniem burmistrza Gąbina Krzysztofa Jadczaka mieszkańcy jeszcze długo nie będą mogli powrócić do swoich domów. Będzie to zależało od powodzenia działań prowadzonych przez służby.
       Sytuacja powodziowa w Zachodniopomorskiem jest pod kontrolą, choć występują lokalne podtopienia na południu regionu. Najtrudniejsza sytuacja jest obecnie w okolicy Krajnika Dolnego - przesiąka wal zbudowany przez strażaków.
       Poziom Wisły w Lubelskiem sukcesywnie się obniża. W związku z tym wojewoda lubelski odwołał rano alarm powodziowy dla powiatów: kraśnickiego, opolskiego, puławskiego i ryckiego. Podobne zarządzenie objęło także gminy: Annopol, Józefów nad Wisłą, Łaziska, Wilków, Kazimierz Dolny, Janowiec, Puławy i Stężyca oraz miasta Puławy i Dęblin.
       Wojsko cały czas pomaga w walce ze skutkami powodzi. W akcję jest zaangażowanych około 1400 żołnierzy - poinformował IAR podpułkownik Tomasz Mazurek ze Sztabu Generalnego Wojska Polskiego. Najwięcej żołnierzy działa na terenach Polski południowo-wschodniej. Mundurowi szykują się w województwie lubuskim na przejście fali kulminacyjnej na Odrą.
       Władze Sandomierza od jutra będą pobierać od ewakuowanych powodzian opłaty za wyżywienie. Zastępca burmistrza Marek Bronkowski powiedział, że na ten cel ewakuowani powinni przeznaczyć część zasiłku otrzymywanego w wysokości 6 tysięcy złotych. Opłata za całodzienne wyżywienie ma wynosić 8 złotych. "Nie jesteśmy w stanie non stop utrzymywać tych osób. Dajemy im dach nad głową, wodę bieżącą i prąd'' - powiedział Marek Bronkowski.
        Do końca tygodnia w całej Polsce należy spodziewać się opadów deszczu wraz z występującymi lokalnie burzami - prognozuje Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej w Warszawie.
        Meteorolog Małgorzata Tomczuk powiedziała IAR, że w ciągu najbliższych kilkunastu godzin można spodziewać sie burz na wschodzie, szczególnie północnym wschodzie kraju. Opady mogą dochodzić do 30 milimetrów. W nocy nadejścia burz mogą spodziewać się mieszkańcy Podkarpacia. Małgorzata Tomczuk mówi, że podobna pogoda utrzyma się we wtorek oraz z wtorku na środę. Jutro znów opady na wschodzie kraju i Podkarpaciu. W nocy z wtorku na środę będzie intensywniej padać na południu - w Małopolsce, na Górnym Śląsku i Opolszczyźnie. Najwięcej deszczu - do 40 milimetrów - spadnie na Podkarpaciu. W środę strefa silniejszych opadów powinna przesunąć się nad zachodnią część kraju.
       Małgorzata Tomczuk powiedziała, że na przebłyski słońca można liczyć dopiero pod koniec tygodnia, kiedy opady staną się mniej intensywne. Miejscami intensywne opady deszczu mogą spodować lokalne podtopienia. Jednak według IMGW kolejna powódź nam nie grozi.

RSS

Co łączy Jarosława Kaczyńskiego i Madonnę?

08.11.10

Polskie elity polityczne nie mają łatwego życia. Nie dość, że ciężko pracują, zarabiając grosze (o czym informował niedawno Jacek Kurski), to jeszcze nie cieszą się popularnością, a teraz okazuje się na dodatek, że niewdzięczny naród jest gotów podnosić rękę na swoich wybrańców. I nie chodzi o to, że ten i ów może oberwać jajkiem. Przypadek Ryszarda C. pokazuje, że sfrustrowani obywatele zmienili arsenał.

RSS

Nowe zasady wydawania interpretacji podatkowych

29.09.18

W kwietniu 2018 r. opublikowano zaproponowany przez Ministerstwo Finansów projekt zmian w przepisach Ordynacji podatkowej dotyczący indywidualnych interpretacji podatkowych. Nowe przepisy mają na celu ograniczenie nadużyć związanych z wykorzystywaniem indywidualnych interpretacji podatkowych przez grupy podatników do osiągania korzyści podatkowych. Nowelizacja wywrze także wpływ na dotychczas wydane interpretacje podatkowe, dotyczące czynności z udziałem podmiotów powiązanych.

RSS

Euro 2012-stadion w Poznaniu-Sting

15.07.10

Sting będzie gwiazdą podczas otwarcia stadionu piłkarskiego w Poznaniu. Brytyjski wokalista zaśpiewa przy akompaniamencie orkiestry symfonicznej. Uroczyste oddanie stadionu do użytku odbędzie się 20 września. Koncert będzie biletowany, ale władze miasta zapewniają, że ceny nie będą wygórowane.
Poznańska arena będzie pierwszą oddaną na mistrzostwa Euro 2012. Prace na pozostałych idą pełną parą.
Minister sportu Adam Giersz powiedział Polskiemu Radiu, że są już wstępnie ustalone terminy oddania reszty obiektów. Gdańsk - kwiecień 2011, Warszawa - 30 czerwca 2011, Wrocław - lipiec 2011.
Do pierwszego gwizdka Euro 2012 pozostało 695 dni.

RSS

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny