Selena Gomez przeszła przeszczep nerki

15.09.17

Dawcą była jej przyjaciółka.

Komisja Europejska opublikowała pod koniec kwietnia 2009 roku raport dotyczący stawek podatku VAT obowiązujących w państwach Unii Europejskiej, Dokument ten zawiera również informacje dotyczące zmian wysokości stawek podatkowych, Zgodnie z ,,, - Miło jest mieć pod ręką adresata wszelkiego zła. Przyjmuję to z pokorą. Nie chcę przybierać teraz cierpiętniczej pozy, nie twierdzę, że byłem inny, niż byłem - mówi w rozmowie ze Zbigniewem Hołdysem gen. Wojciech Jaruzelski. Były I sekretarz KC PZPR przypomina jednak, że to jego podpis widnieje pod "podstawowymi aktami zmieniającymi ustrój na nowy".
Gen. Wojciech Jaruzelski Były szef MON udostępnił pismo, jakie skierował do premiera Jarosława Kaczyńskiego.Dzisiejszy kalendarz z szerokiego rynku obfituje w ważne dane makro, ale to przekaz z Szanghaju będzie w głównej mierze decydował o posunięciach inwestorów, W Chinach rozpoczął się bowiem szczyt ministrów finansów dwudziestu największych ,,, Szanse na osiągnięcie ostatecznego kompromisu ws, zmiany europejskiego traktatu na grudniowym szczycie Unii Europejskiej są w Berlinie dużo bardziej pesymistycznie oceniane niż jeszcze tydzień wcześniej, poinformowały niemieckie źródła rządowe,

Czarny mit smoleński i biały mit JP II. Oto dwie opowieści budujące tożsamość współczesnego Polaka. A przecież są od siebie tak różne jak ogień i woda.
(fot. Forum)

Celebrytka naśmiewała się z budżetowego paraliżu USA. Grzegorz Napieralski może zacierać ręce. Trwa ostra walka o głosy lewicowego elektoratu. "My nie boimy się żadnych zarzutów, niech nam mówią, że jesteśmy lewicowi, może i po trosze jesteśmy" - mówił Jarosław Kaczyński na spotkaniu z wyborcami w Szczecinie. Dlatego już nie powie "postkomunizm", tylko "lewica".

Dziś notowania złota osiągały kolejne rekordowe poziomy, Na porannym fixingu w Londynie ustalono cenę 1862 dolarów za uncję, Później obserwowaliśmy dalsze wzrosty notowań kruszcu, a jego cena może wkrótce przekroczyć poziom 1900 dolarów, Specjaliści inst KE przedstawiła w środę propozycje działań, które mają służyć ściślejszej integracji strefy euro. Jest wśród nich wspólny system gwarantowania depozytów bankowych oraz jednolita reprezentacja eurolandu w MFW. Przychodzi kiedyś dzień, kiedy fundusz kończy inwestycję w spółce, Są różne powody takiej decyzji i różne sposoby pozbycia się akcji lub udziałów, Fundusz może według własnego uznania w dowolnym momencie podjąć decyzję o zakończeniu inwestycji w daną spółPoinformował Reuters, powołujący się na źródła w armii. Beata Szydło po spotkaniu szefów rządów V4 w Warszawie. Burzowy front przesunął się nad centrum i południe kraju i będzie stopniowo przemieszczał się na wschód. Z intensywnymi burzami, a nawet gradobiciami zmierzyli się już mieszkańcy Pomorza i zachodniej Polski. Reporterzy 24 przesłali mnóstwo zdjęć i filmów na których widać gwałtowne wyładowania atmosferyczne i podtopione ulice.

RSS

Aktywują potrzebę pośpiechu: Ścigamy się z czasem. Przez fast foody

29.03.10

Wszechobecne fast foody przyczyniają się nie tylko do rosnącego problemu otyłości, ale także sprawiają, że zaczynamy ścigać się z czasem, stajemy się bardziej niecierpliwi i wydajemy więcej - informuje pismo "Psychological Science". "Aktywują one potrzebę pośpiechu" - wyjaśniają naukowcy.

RSS

Sąd: Berlusconi reżyserem seksualnych popisów

22.11.13

- Istnieją dowody, że Silvio Berlusconi utrzymywał stosunki seksualne z prostytutką Ruby wiedząc, że jest nieletnia - tak sąd w Mediolanie uzasadnił wydany w czerwcu wyrok 7 lat więzienia dla niego za korzystanie z prostytucji nieletnich i nadużycie urzędu.

RSS

Inwestorzy poszukują pozytywnych informacji

29.03.13

Wczorajsza sesja dla pary EURCAD była zdominowana przez niedźwiedzie, Deprecjacja euro nie jest dla nikogo zaskoczeniem, Niewielu ekspertów łudzi się, że niedzielne porozumienie cypryjskiego rządu z Trojką jest trwałym i efektywnym narzędziem w walce z kr

RSS

"Niech pan zapyta tego reportera, czy oszalał"

08.02.11

- Niech pan zapyta tego reportera, czy oszalał, że daje się tak inspirować. Gdyby do pana przyszedł przedstawiciel jakichś służb, to dałby mu pan wiarę tak bez sprawdzania? - pytał w TVN24 prowadzącego "Fakty po Faktach" wiceminister Waldemar Pawlak. Odniósł się w ten sposób do doniesień "Rzeczpospolitej" o materiałach służb, które miałyby w niego uderzać. Donald Tusk mówił wcześniej, że o niczym takim nie wie.

RSS

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Makak nie ma praw autorskich. Spór o słynne "małpie selfie" zakończony

08.01.16

Fotografie kilka lat temu stały się przebojem internetu. O prawa autorskie dla małpy walczyła broniąca praw zwierząt organizacja PETA.

RSS

Izrael nie rezygnuje z planów ataku na Iran. Wyda 3 mld dol.

22.03.14

Niezależnie od dyplomatycznych zabiegów Zachodu Izrael kontynuuje przygotowania do ewentualnego ataku na irańskie instalacje nuklearne w 2014 roku - twierdzi w czwartkowym wydaniu izraelski dziennik "Haarec".

RSS

W oczekiwaniu na kolejne impulsy

29.03.12

Podczas wywiadu udzielonego telewizji ABC News Bernanke podtrzymał dość ostrożny ton jeśli chodzi o perspektywy gospodarki amerykańskiej i bardziej gołębią retorykę odnośnie polityki monetarnej, Prezes Fed przyznał, że ostanie informacje odnośnie koniunk

RSS

Ceny paliw stoją w miejscu

15.05.11

Ceny ropy na światowych giełdach zmieniały się w tym tygodniu jak w kalejdoskopie, Wahania, które obserwujemy na rynku surowca, nie przekładają się jednak na nasze rachunki za tankowanie, Ostatnie majowe dni przyniosły kolejne wahania cen w polskich rafin

RSS

To nie pastisz, to dzieło da Vinci. Za 500 mln zł

29.09.11

Historyk sztuki prof. Martin Kemp znalazł w Warszawie przekonywujący dowód na potwierdzenie autentyczności portretu, zwanego "La Bella Principessa" (Piękna Księżniczka), jako dzieła Leonarda da Vinci - donosi "Guardian".

RSS

Milan nie przestaje się wzmacniać. Czas na chorwackiego snajpera

22.08.17

Chorwat Nikola Kalinić, najlepszy strzelec Fiorentiny w poprzednim sezonie włoskiej ekstraklasy (15 goli), przejdzie do AC Milan. 36-krotny reprezentant swojego kraju zostanie na razie wypożyczony na rok, z opcją wykupu.

RSS

Holandia obniży podatek CIT

22.10.10

Minister Finansów Holandii Jan Kees de Jager ujawnił szczegóły planowanych na 2010 r, zmian podatkowych, zawierających szereg środków mających na celu wspieranie przedsiębiorczości i innowacyjności, jak również zawierających nowe środki mające na celu zwa

RSS

Nożownik z Krakowa schwytany

22.11.12

Po południu śmiertelnie ranił mężczyznę.

RSS

PiS prosi Lecha Kaczyńskiego : Prezydent ma już poparcie. Co teraz zrobi?

08.03.10

Misja podjęta w 2005 r. powinna być kontynuowana dla dobra Polski, zwracamy się do pana prezydenta o podjęcie decyzji o kandydowaniu na drugą kadencję - brzmi fragment uchwały, w której PiS udziela poparcia Lechowi Kaczyńskiemu. Prezydent nie jest obecny na kongresie Prawa i Sprawiedliwości.

RSS

Dwa oblicza Krakowa. Emocje i radość, zaduma i modlitwa

29.07.16

Podczas Światowych Dni Młodzieży. Materiał "Faktów" TVN.

RSS

Szansa na dłuższy powrót optymizmu

22.02.12

We wtorek część inwestorów zrealizowała zyski z długich pozycji na rynku eurodolara, Do handlu przyłączają się jednak Amerykanie, którzy ostatnio bardziej wierzą w poprawę gospodarki europejskiej od pozostałych inwestorów na świecie,

RSS

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny