"Dowódca GROM-u może chciał się zrewanżować za awans"

29.06.17

Generał Mirosław Różański w "Kropce nad i" o honorowym odznaczeniu przez GROM szefa MON.

Konferencja prasowa polskich pikarzy. Gdzie najłatwiej znaleźć rosyjskiego szpiega? Zakonspirowanego w szeregach CIA? W FBI? Może wśród elity politycznej? Nie! Rosyjskiego szpiega najprościej spotkać na kanapie w telewizyjnym talk show. Anna Chapman właśnie opowiedziała przed kamerą o swoim życiu. W "rewanżu" otrzymała... młodego lwa. Klienci postanowili wykorzystać wiosenny wzrost kursu szwajcarskiej waluty i w drugim kwartale zaciągnęli w CHF najwięcej kredytów od jesieni 2009 r, Wiele wskazuje na to, że obecnie amatorów franka nie ubywa, Żyłka hazardu nie opuszcza ,,,Choć ostatnie godziny były bardzo burzliwe jeśli chodzi o krajową scenę polityczną, to na rynkach rynkach finansowych nie ujrzeliśmy większych reakcji, Takie zachowanie ze strony inwestorów zdaje się tylko potwierdzać, że w obliczu ,,, Most ma być rozebrany i zbudowany na nowo. Prace prowadzone są tam przez całą dobę, 7 dni w tygodniu.

Najbardziej grzmi we wschodniej części kraju.

Wsiadłem do ekspresu do Sankt Petersburga i właśnie zostawiłem za sobą Moskwę z jej 20-stopniowym mrozem, Rosja to jak najbardziej jeden z rynków wschodzących (EM), a co ważniejsze, jedno z państw, w których gospodarka szybko traci impet z ,,,

Iran ostrzegł w niedzielę NATO przed jakimikolwiek próbami podejmowania interwencji w Syrii. Irański szef MSZ przekazał, że zamiast obalenia tamtejszego reżimu skończyłoby się to "wpadnięciem w bagno" podobnie jak w Iraku lub Afganistanie. Iran uważany jest za głównego sojusznika Syrii w regionie. USA / CHINY / RELACJE HANDLOWE / HUWEI: Biały Dom nieco zmiękczył wczoraj wieczorem stanowisko dając dodatkowe 90 dni czasu wybranym firmom na dostosowanie się do nowych zaleceń nt, wycofania się ze współpracy z chińskim koncernem, Zdaniem ,,,

Internauta umieścił zdjęcia na portalu tvnwarszawa.pl. Nasz rodzynek w Formule 1, Robert Kubica z teamu Renault, rozpocznie z siódmego miejsca niedzielny wyścig o Grand Prix Turcji - siódmą eliminację mistrzostw świata. Pole position wywalczył po raz trzeci z rzędu rewelacyjny Australijczyk - Mark Webber z teamu Red Bull. Kwalifikacje, umiejętność liczenia, zimna głowa dają dziś Polakom więcej niż maszerowanie noc w noc po Warszawie - stwierdził premier Donald Tusk, nawiązując do piątkowego marszu PiS w 32. w rocznicę ogłoszenia stanu wojennego.Mężczyzna, którego 11 listopada skopał policjant, został skazany w trybie natychmiastowym na trzy miesiące więzienia za "naruszenie nietykalności osobistej policjanta". Był jedyną osobą, której po zamieszkach postawiono taki zarzut. Postępowanie w sprawie funkcjonariusza, który go kopał jeszcze się nie zakończyło. Molly, najstarsza na świecie samica orangutana żyjąca w niewoli, padła w sobotę w zoo w Tokio - poinformowała agencja Kyodo. We włoskich Alpach tak źle, jak teraz, jeszcze nie było.

RSS

Jest kandydat na szefa warszawskiego parkietu

15.06.17

Marek Dietl zgłosił swoją kandydaturę na stanowisko prezesa Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie - podała giełda w komunikacie na stronie internetowej.

RSS

Uważaj na Nigeryjczyków: Dostałeś kredyt? To oszustwo

22.03.10

Bank przyznał ci duży, bardzo tani kredyt na 15 lat? Nie ciesz się, bo mogłeś paść ofiarą oszustów. Policja ostrzega przed naciągaczami z Nigerii, którzy udając banki wyłudzają oszczędności od Polaków. Są już pierwsze ofiary tego procederu. A szansa na odzyskanie pieniędzy jest równa zeru.

RSS

Nie żyje aktorka seriali "24 godziny" i "Dr House". "Reanimowali ją 45 minut"

22.07.14

Trwa wyjaśnianie przyczyn śmierci amerykańskiej aktorki Skye McCole Bartusiak. Według policji, nic nie wskazuje na samobójstwo.

RSS

Bariera przebiła samochód. Kierowca w ciężkim stanie

01.08.11

Groźny wypadek w Nowym Żmigrodzie, niedaleko Jasła w woj. podkarpackim. Samochód uderzył w barierę ochronną, która przebiła przednią i tylną szybę pojazdu. Kierowca jest w ciężkim stanie.

RSS

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe prowadzimy również wynajem wózków widłowych Koszalin

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje radca prawny i GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca lub sprawy karne Bytów

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych, ale wózek widłowy można również wynająć: https://www.widlakslupsk.pl/. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Korupcja w armii - minister zlecił ukaranie winnych

01.04.10

W związku z postawieniem kilku osobom zarzutów ustawiania przetargów w armii szef MON Bogdan Klich zdecydował o sprawdzeniu programu Link 16 oraz wyciągnięciu wobec podejrzanych konsekwencji kadrowych.

RSS

Janukowycz odbierze Banderze kontrowersyjny tytuł

08.03.10

Prezydent Ukrainy Wiktor Janukowycz zapowiedział, że unieważni podjętą przez jego poprzednika decyzję o przyznaniu tytułu Bohatera Ukrainy Stepanowi Banderze i Romanowi Szuchewyczowi.

RSS

Czy nasiąknięte wały wytrzymają napór Odry: Kozanów znów drży. Na Wrocław idzie fala

08.06.10

Fala kulminacyjna na Odrze w niedzielę wieczorem dotrze do Wrocławia. Obecnie największe spiętrzenie wody jest w okolicach Oławy i Jelcza-Laskowic. Nigdzie nie doszło do przerwania wałów, ale są one mocno nasiąknięte.

RSS

Pół roku, 60 mln dolarów i już po imprezie

01.11.10

- To będzie niezapomniane wydarzenie – powiedział premier Chin Wen Jiabao na zakończenie Expo 2010, które w Szanghaju gościło przez pół roku. Wystawę zwiedziła rekordowa liczba osób – prawie 73 tys. ludzi.

RSS

Nie ma promocji na kredyty mieszkaniowe

08.09.13

Oczekujący na powakacyjne specjalne oferty kredytów mieszkaniowych mocno się zawiedli, Banki uznały, że klientom powinna wystarczyć ?promocja? jaką zrobiła Rada Polityki Pieniężnej obniżając stopy procentowe, Nie chcą do tego nic ,,,

RSS

Syryjczyk, który zabił nożem ciężarną Polkę, skazany na dożywocie

08.04.17

Sąd w Tybindze uznał zbrodnię 22-latka za szczególnie ciężką.

RSS

Sikorski: Protestujemy ws. Białorusi, ale...

01.07.10

Szef MSZ Radosław Sikorski zapewnił dziś, że polska strona protestuje przeciw wszelkim szykanom władz Białorusi wobec Polaków mieszkających w tym kraju.

RSS

Na kogo wpadną Polacy?

15.07.11

W piątek polskie kluby walczące o awans do fazy grupowej Ligi Europejskiej i Ligi Mistrzów poznają swoich rywali w kolejnych rundach. Legia i Śląsk - o ile wygra dwumecz z Dundee - nie będą w tej fazie rozstawione. Wisła Kraków tak. Oto potencjalni rywale naszych drużyn.

RSS

Jedna drobna zmiana

15.02.18

Rynek akcji w dalszym ciągu dyktuje warunki dla pozostałych klas aktywów, jednocześnie podtrzymując zmienność na podwyższonym poziomie, Dziś waluty ryzykowne są pod presją, a lepiej radzą sobie ?bezpieczne przystanie?, Jedyna ,,,

RSS

CBOS: Polacy pozytywnie o policji, wojsku, Kościele

22.09.11

Polacy pozytywnie oceniają wojsko (65 proc.), działalność policji (72 proc.), a także Kościół (62 proc.); bardziej krytycznie wyrażają się o pracy sądów - taka sama grupa osób ocenia ją pozytywnie, co negatywnie (36 proc.) - wynika z sondażu CBOS.

RSS

Rynki walutowe: para EUR/USD spada poniżej istotnego poziomu 1,1000

15.07.15

Porozumienie w sprawie Grecji nie jest jeszcze przesądzone, dopóki nie zatwierdzi go grecki parlament ? zgodnie z warunkami porozumienia powinno to nastąpić w środę,

RSS

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny