Dwulatek udusił się pod pufą. Usiadła na nim opiekunka

15.09.16

Miała poczytać dzieciom książkę.

Zawsze prosimy naszych kierowców, aby zostawiali sobie miejsce, a żaden z nich nie ustąpił - tak Christian Horner, geniusz deski kreślarskiej i szef Red Bulla skomentował zderzenie swoich kierowców podczas GP Turcji. Mark Webber i Sebastian Vettel zrzucają winę na siebie. Czy tak właśnie zaczyna się czwarta już "wojna" pomiędzy kierowcami jednej stajni. Portal tvn24.pl przypomina poprzednie. Tak premier Donald Tusk wyjaśnia w pierwszym wywiadzie prasowym od czasu wyborów prezydenckich powód, dla którego jest u władzy. Tłumaczy też, dlaczego Polska wciąż nie stała się drugą Irlandią. Składa też zapewnienie: - Nikt mnie nie namówi na błogostan polityczny. Że wszystko jest załatwione. Że lewica jest za słaba. Że PiS jest schyłkowy. Że Platforma może się teraz położyć na kanapie.
fot. Wprost

Pewne rzeczy się nie zmieniają. W starciu Interu z Sassuolo znów padł wynik 7:0. Znowu, bo niemal dokładnie rok temu mediolańczycy temu samemu przeciwnikowi siedem bramek wbili na wyjeździe. Słabszy mecz zanotował Kamil Glik ze swoim Torino.Wczorajsza konferencja prasowa Europejskiego Banku Centralnego (EBC) była kompletnym niewypałem dla tych, którzy ? tak jak ja ? spodziewali się bardziej agresywnej, ?gołębiej? postawy ze strony prezesa Mario Draghiego, Rząd przyjął projekt nowelizacji ustawy o systemie oświaty. Prawie 40 milionów złotych zebrała do końca niedzieli Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, Choć liczenie datków jeszcze trwa, to cała akcja może w tym roku przynieść ponad 50 milionów złotych, czyli mniej więcej tyle co przed rokiem, Kwota ta wystarczyłabHania stała się twarzą kampanii społecznej. ["Fakty" TVN] Po analizie ok. 50 próbek od ludzi chorych.

W "Faktach po Faktach" Witold Waszczykowski. Anna Mucha chce uchodzić za wyluzowaną gwiazdę. Niestety, coraz rzadziej jej się to udaje. Coraz częściej pojawiają się za to doniesienia, że sympatyczna Ania to tylko kreacja, a tak naprawdę Mucha jest nie do zniesienia. Podobno daje nieźle popalić swoim współpracownikom w "You Can Dance". Ubiegły tydzień inwestorzy giełdowi kończyli w doskonałych nastrojach za sprawą bardzo dobrego odczytu danych z rynku pracy Stanów Zjednoczonych, Weekend przyniósł kolejne dobre informacje, więc europejskie parkiety zaczęły tydzień ,,,Nowelizacja przepisów przez spółkę PKP Polskie Linie kolejowe oznacza, że pociągi nie mogą kończyć jazdy na małych przystankach, które, według prawa, PKP nie uznaje za stacje. To może oznaczać, że pociągi nie będą mogły kończyć jazdy w małych miejscowościach, gdzie nie ma możliwości zawrócenia składu. Czy można było to inaczej załatwić. Pozwolić, żeby nie pozwolił mi z wami (dziennikarzami - red.) rozmawiać. Musiałem go przywołać do porządku - w taki sposób Lech Wałęsa skomentował w "Kropce nad i" to, że kazał przymknąć się mężczyźnie z tłumu, który zakłócał jego wypowiedź. Incydent miał miejsce po tym, jak były prezydent złożył kwiaty pod pomnikiem poległych stoczniowców w Gdańsku.
Kurski: w porównaniu z tym, odejście kiedyś z PiS było Wersalem.

RSS

"Najbardziej kultowy piłkarz Euro"

29.06.16

Dziennikarze zachwyceni Glikiem.

RSS

Dla Putina meldonium to nie doping. "Nie ma wpływu na wyniki"

15.04.16

Władimir Putin włączył się do dyskusji na temat meldonium. - Substancja ta nigdy nie była uważana za doping - przyznał rosyjski prezydent. Do tej pory na stosowaniu zabronionego leku przyłapano 172 sportowców. Głównie z Rosji.

RSS

Mrugnięcia Sikorskiego, wpadka Bidena i staruszek za kierownicą. Wybierz wideo tygodnia

22.02.15

Wskażcie nagranie, które Waszym zdaniem zasługuje na miano najciekawszego wideo tygodnia tvn24.pl.

RSS

"Staruch" i ludzie "Szkatuły" w rękach policji

29.05.12

Policjanci zatrzymali ponad 40 osób podejrzewanych o przestępstwa narkotykowe i wymuszenia. Wśród zatrzymanych są m.in. pseudokibice Legii Warszawa, w tym ich nieformalny lider Piotr S., pseud. Staruch, a także osoby związane z gangiem "Szkatuły".

RSS

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe prowadzimy również wynajem wózków widłowych Koszalin

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje radca prawny i GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca lub sprawy karne Bytów

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych, ale wózek widłowy można również wynająć: https://www.widlakslupsk.pl/. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Złoty zyskał do euro, bez zmian do dolara

22.04.10

Złoty, pomimo pogorszenia klimatu inwestycyjnego na świecie, wywołanego wzrostem obaw o sytuację Grecji, zdołał umocnić się o 1,4 gr do euro oraz nie zmienił swej wartości do dolara, O godzinie 18-tej kursy tych walut kształtowały się odpowiednio na pozio

RSS

Przełom w japońskiej polityce pieniężnej?

08.08.18

W ostatnim czasie głośniej zrobiło się o japońskim banku centralnym (BoJ), który utrzymuje wciąż jedną z najbardziej ekspansywnych polityk monetarnych na świecie, Pomimo wysiłków inflacja w Kraju Kwitnącej Wiśni pozostaje wyraźnie ,,,

RSS

Suczka ze szczeniakami porzucona w lesie. "Ktoś ją przypiął ciężkim łańcuchem"

01.10.15

Porzuceniem zwierząt zajęła się policja.

RSS

Kreml "potajemnie bada Łotyszy przy granicy z Rosją"

15.04.14

Niepokojące ustalenia władz w Rydze.

RSS

Wielka gala w Poznaniu: Żona Kulczyka poznała jego przyjaciółkę

01.04.10

To się nazywa przyjaźń po rozowodzie - przekonuje "Fakt". Bulwarówka wyśledziła jednego z najbogatszych Polaków, Jana Kulczyka, na wielkiej gali w Poznaniu. Biznesmen bawił się świetnie w towarzystwie młodej partnerki Joanny Przetakiewicz oraz byłej żony Grażyny Kulczyk.

RSS

Największe trenerskie objawienia MŚ

08.07.14

James Rodriguez, Keylor Navas czy Divock Origi - tegoroczny mundial wykreował wiele gwiazd wśród piłkarzy. Jednak nie mówilibyśmy dziś o nich, gdyby nie trenerzy, którzy dali im szanse zaistnieć, a przy okazji sami też się wypromowali. Sport.tvn24.pl przedstawia największe objawienia wśród szkoleniowców MŚ w Brazylii.

RSS

Szef krytykowanej przez irańskie władze telewizji zabity w Stambule

01.05.17

Said Kariminian, założyciel i szef Gem TV, w której skład wchodzi między innymi 17 perskojęzycznych kanałów telewizyjnych, został zastrzelony w Stambule - podały w niedzielę media. Nie jest na razie jasne, kto stał za morderstwem, ani jakie były motywy.

RSS

Politycy opozycji o "przeciąganiu" odpowiedzi

29.08.17

RSS

Zamiast obietnic, partyjne deklaracje: Co muszą kandydaci? Nic

22.06.10

Z punktu widzenia zagranicznych obserwatorów kampanii wyborczej Polska musi być najszczęśliwszym miejscem na ziemi. Z wzorowo funkcjonującą służbą zdrowia, zdrowymi finansami publicznymi. Państwem, w którym w zasadzie nic nie trzeba zmieniać. Nigdy tak wielu nie obiecało, że zrobi tak niewiele

RSS

"Był huk uderzenia lub jakby coś ciężkiego spadło na podłogę"

08.02.13

RSS

W poniedziałek decyzja ws. Gowina. Tusk chce nadal być szefem partii

01.03.13

Obradował zarząd PO.

RSS

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny