Popularna strona dla dorosłych zhakowana. Setki tysięcy danych w sieci

08.09.16

Do sieci wyciekły adresy e-mail, nazwy kont i hasła użytkowników.

Rynki pracują, choć można mniemać, że duża część analityków, bankowców, a nawet indywidualnych inwestorów wzięła sobie dodatkowe wolne, Ten trzydniowy, przejściowy czas ? przed weekendem, po którym (pomijając pierwszy i ? ,,, Sage poinformowało o "nieautoryzowanym dostępie" do ich oprogramowania. W jego wyniku w nieuprawnione ręce mogły się przedostać dane osobowe pracowników około trzystu firm. Firma działa w 23 krajach i świadczy szerokie usługi w Polsce.       Michel Saakaszwili zapowiedział, że nie zamierza po raz trzeci kandydować na prezydenta Gruzji. Z wypowiedzi cytowanych przez portal informacyjny Gruzja-online wynika, że Saakaszwili zamierza również zgodzić się na takie zmiany w konstytucji, które wzmocnią rząd i parlament kosztem uprawnień prezydenta.
      "Nigdy nie zgodzę się na to, aby konstytucja była skrojona pod jednego człowieka" - powiedział gruziński przywódca. Oświadczył też, że nie wyznaczy swojego następcy.
      Według Micheila Saakaszwilego Gruzja jest postrzegana na świecie jako demokratyczny kraj i taki wizerunek należy nadal budować. Gruziński prezydent przypomniał również, że w polityce międzynarodowej najważniejszymi celami jego prezydentury są: członkostwo w Unii Europejskiej i NATO oraz odzyskanie kontroli nad zbuntowanymi republikami Abchazją i Osetią Południową.
      Michel Saakaszwili sprawuje urząd prezydenta drugą kadencję. Wybory prezydenckie powinny odbyć się w Gruzji na przełomie 2012 i 2013 roku.
W piątek w Irlandii porywy wiatru osiągnęły prędkość nawet 130 km/h. Wybory do Kongresu zdają się przynosić spodziewany rezultat, przez co rynki finansowe zachowują spokój, USD lekko traci, ale więcej tutaj z kontynuowanej redukcji pozycji niż rozgrywania wyników wyborów, Jedne czynnik ryzyka mniej na liście ,,, Głównym wydarzeniem wczorajszego dnia było posiedzenie Europejskiego Banku Centralnego i decyzja na temat dalszej polityki monetarnej w strefie euro, Rynki oceniły, że ostatnią debatę prezydencką w USA wygrała Clinton, wobec czego ,,,

To wyglądało strasznie.

Platforma uważa, że spot z Beatą Szydło (PiS) narusza przepisy o finansowaniu kampanii wyborczej. To my ponosimy odpowiedzialność, jeśli pozwalamy lądować we mgle obcemu samolotowi z polityczną elitą całego kraju - takie słowa padły z ust wiceprzewodniczącego Dumy Państwowej, izby niższej parlamentu Rosji. Władimir Żyrinowski oświadczył wprost: odpowiedzialność za śmierć elity politycznej Polski ponosi również Rosja.

Lokaty zakładane przez przedsiębiorców traktowane są z punktu widzenia podatkowego jak depozyty osób fizycznych - wynika z interpretacji z 28 lutego 2011r. Oznacza to, że są opodatkowane podatkiem Belki, a nie jako przychody z działalności gospodarczej, jako środki odłożone na koncie firmowym. Dziś w Warszawie liczyły się jedynie KGHM, Lotos i PKN, Sięgające od 4 do 6 proc, wzrosty ich kursów wystarczyły, by WIG20 znalazł się najwyżej od czerwca 2008 r, Ale rekordu nie dowiózł do końca, Inwestorzy na warszawskiej giełdzie początkowo ociągali sRubel: Bilans tygodnia jest negatywny ? rosyjska waluta zyskała tylko w relacji do słabych w ostatnich dniach walut jak jen, turecka lira, korona szwedzka, czy meksykańskie peso, W dużej mierze jest to wina ropy naftowej, gdzie mamy coraz ,,, Na południowym-wschodzie USA, zdewastowanym przez burze i tornada trwa wielkie sprzątanie. Przy oczyszczaniu najbardziej zniszczonych miejsc pracują służby i setki wolontariuszy. W trudnej sytuacji są ci, którzy nie ubezpieczyli domów. Bez pieniędzy z odszkodowań mogą nie mieć środków nawet na usunięcie gruzów, a tym bardziej na odbudowę.

RSS

Krzysztof T. wpadł we Wrocławiu: Złapali rajdowca podejrzanego o zabójstwo

29.03.10

Przez prawie trzy miesiące udawało mu się ukrywać przed policją. Jednak były kierowca rajdowy Krzysztof T., ścigany Europejskim Nakazem Aresztowania pod zarzutem zabójstwa, wpadł na jednym z wrocławskich osiedli. Zdaniem śledczych, rajdowiec ugodził nożem wrocławskiego taksówkarza.

RSS

Dziecko wałęsające się po ulicy. Mocny film organizacji humanitarnej

01.07.16

UNICEF zorganizował dającą do myślenia prowokację.

RSS

Radziecki satelita z reaktorem spada na Ziemię

15.02.14

Kosmos-1220 ma wejść w atmosferę w niedzielę.

RSS

Historycy: Oetkerowie "jednym z filarów nazistowskiego społeczeństwa"

22.10.13

Ustalenia Instytutu Historii Współczesnej w Monachium.

RSS

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje radca prawny i GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca lub sprawy karne Bytów

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych, ale wózek widłowy można również wynająć: https://www.widlakslupsk.pl/. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe prowadzimy również wynajem wózków widłowych Koszalin

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Ziemia przysypała robotników. Dwie osoby nie żyją

15.12.13

Śmiertelny wypadek w Kielcach.

RSS

Klimat wokół euro może się wyraźnie pogorszyć...

01.02.13

Obserwowane od wczoraj wzrosty rentowności hiszpańskich i włoskich obligacji, to negatywny sygnał, który może zachwiać pozycją wspólnej waluty, Zwłaszcza, że zaczynają wracać pytania o gospodarcze perspektywy dla peryferiów,

RSS

Po referendum w Wielkiej Brytanii

29.06.16

Pisanie normalnego komentarza tygodniowego nie ma najmniejszego sensu (chociaż wykresy zamieszczę) w sytuacji, kiedy jeden dzień ma większe znaczenie niż wcześniejsze tygodnie, nie mówiąc już o dniach, Referendum w Wielkiej Brytanii ,,,

RSS

Tel Awiw domaga się ekstradycji: Izrael do Polski: Oddajcie nam obywatela

15.06.10

Władze w Tel Awiwie robią wszystko, by Polska nie wydała Niemcom człowieka, podejrzanego o współpracę z Mosadem. Ministrowie izraelskiego rządu domagają się, by Warszawa odesłała mężczyznę do Tel Awiwu, a tam zajmą się nim śledczy. O losie Uri Brodsky'ego zdecyduje polski sąd.

RSS

Zielona siła na głównej parze

15.11.18

Obiegowe banknoty Rezerwy Federalnej mają tak naprawdę różny kolor, ale najczęściej utożsamia się dolara z zielenią, Szczególnie dobrze rozpoznawalny jest charakterystyczny banknot jednodolarowy

RSS

Czekamy już na payrollsy

08.10.16

Kurs eurodolara raczej nisko, W nocy i nad ranem eurodolar sytuował się w okolicach 1,1210, jeśli brać pod uwagę maksima ? natomiast obecnie to ok, 1,1170-75, Innymi słowy, dolar się wzmocnił, jakkolwiek ruchy te nie wybiegają poza ,,,

RSS

... Korona skończyła

15.09.13

RSS

Auto w stawie. Piłkarze uratowali kobietę i dziecko

22.04.10

O niesamowitym szczęściu może mówić 30-letnia kobieta, która wiozła w samochodzie 2-letnią dziewczynkę. Nagle samochód dachował i wpadł do góry kołami do stawu. Wypadek zauważyli przejeżdżający nieopodal piłkarze i strażacy. Uratowali kobietę i dziecko.

RSS

Wzruszenie i łzy na pogrzebie posła PO: "Sebastian, ty nie powinieneś odchodzić"

22.04.10

"Sebastian, ty nie powinieneś odchodzić. Dwadzieścia lat temu poznałem chłopaka, który mógłby być moim dużo młodszym bratem" - powiedział premier Donald Tusk o Sebastianie Karpiniuku. Jak dodał, na pogrzebie posła Platformy zebrało się wielu twardych facetów, ale wszyscy mieli łzy w oczach.

RSS

"Różniliśmy się w większości kwestii"

29.04.10

Ponad godzinę trwało spotkanie p.o. prezydenta Bronisława Komorowskiego z kolegium IPN. Bezpośrednio po nim Komorowski nie wypowiadał się dla prasy. - Różniliśmy się w poglądach na większość kwestii - powiedziała natomiast Barbara Fedyszak-Radziejowska, szefowa Kolegium i dodała, że spotkanie było "informacyjne, a nie konsultacyjne". Swoją decyzję ws. ustawy o IPN Komorowski ogłosi w czwartek.

RSS

Zatrzymano pracowników ARiMR: Korupcja w rządowej agencji. Wkracza CBA

08.06.10

Agenci Centralnego Biura Antykorupcyjnego zatrzymali pracowników Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Sprawa ma związek z korupcją i wyłudzeniem środków unijnych. Są to kolejne zatrzymania w sprawie, w której wcześniej zarzuty postawiono już 44 osobom.

RSS

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny