Na Krecie znaleźli psa, skradł ich serca. Zrobili wszystko, by sprowadzić go do Polski

29.07.16

Niezwykła historia.

Oddaj głos w naszej sondzie i wybierz najciekawsze wideo tygodnia w tvn24.pl. Władysław N., który kilka lat temu obciążał w prokuraturze Krzysztofa Bondaryka, szefa Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego, został w środę wieczorem zatrzymany przez… ABW. W rękach funkcjonariuszy znalazł się także były poseł SLD, a obecnie działacz PSL - Władysław S. Miniony tydzień na rynku ropy naftowej był okresem nerwowej konsolidacji notowań, Cena amerykańskiej ropy naftowej WTI przez większość tego czasu poruszała się w rejonie 48,50-50,00 USD za baryłkę, czyli tuż poniżej ważnego ,,,Decyzją Banku Rezerw Australii główna stopa procentowa została utrzymana na poziomie 1,5% zgodnie z konsensusem rynkowym, Zdaniem RBA utrzymanie parametrów polityki pieniężnej na niezmienionym poziomie jest spójne ze zrównoważonym wzrostem,,, Według informacji PAP "jedynkami" PO w wyborach do Sejmu mają być m.in.: Donald Tusk w Warszawie, Jan Krzysztof Bielecki w Gdańsku, Cezary Grabarczyk w Łodzi, Grzegorz Schetyna w Legnicy. Krzysztof Kwiatkowski ma startować do Senatu w Łodzi, a Katarzyna Hall - w Gdańsku. Francuska policja aresztowała w środę 13 pracowników paryskiego lotniska Roissy-Charles de Gaulle podejrzanych o okradanie bagaży podróżnych. Proceder miał trwać od wielu miesięcy.

Wypadek na drodze krajowej 75.

Przypadkiem nagrana została scena przechwycenia samolotu, który nie odpowiadał na komunikaty z ziemi. Brak samodzielności, unikanie odpowiedzialności, brak decyzji o konieczności zamknięcia lotniska z uwagi na złą pogodę i błędy w precyzyjnym naprowadzaniu Tu-154 - tak raport Millera ocenia pracę kontrolerów lotów ze Smoleńska.

Początek tygodnia rozpoczął się w mieszanych nastrojach, Po ubiegłotygodniowych silnych spadkach głównej pary walutowej w tym tygodniu inwestorzy oczekiwali przede wszystkim na aukcje dłużnych papierów wartościowych Grecji, Portugalii, Hiszpanii i Włoch, 7 maja w katowickim Spodku odbędzie się 13. Konfrontacja Sztuk Walki. Gwiazdami będą Mariusz Pudzianowski i Mamed Khalidov. Zainteresowanie MMA w Polsce jest coraz większe. Właściciele KSW Martin Lewandowski i Maciej Kawulski nie żałują więc pieniędzy. Khalidovowi i Pudzianowi załatwili kosztownych rywali. Poniedziałkowy handel na rynku walutowym przebiegał w dość spokojnej atmosferze, Korelowało to z małą ilością danych makroekonomicznych, które były dziś publikowane, W dniu dzisiejszym wspólna waluta umocniła się do dolara amerykańskiego,Jerzy Wenderlich jest kandydatem klubu Lewicy na stanowisko wicemarszałka Sejmu - zdecydował na specjalnym posiedzeniu klub Lewicy. Zastąpi Jerzego Szmajdzińskiego, który zginął w katastrofie smoleńskiej 10 kwietnia. Piątkowej sesji na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie nie sposób opisać bez odwołania się do szerszego kontekstu, jakim było zachowanie WIG20 w ostatnim miesiącu zeszłego roku i na kilku sesjach stycznia, Po bardzo słabym ,,, Za dwa dni kolejna.

RSS

Po katastrofie pod Smoleńskiem: Bułgarski prezydent odmówił lotu tupolewem

15.04.10

Po katastrofie pod Smoleńskiem Bułgaria zawiesza loty wszystkimi samolotami Tu-154. Taką właśnie maszyną leciała polska delegacja z Lechem Kaczyńskim na czele. Do tej pory tupolewem latał także bułgarski prezydent, Georgij Pyrwanow. Jednak teraz zdecydowano, że maszyny nie będą używane.

RSS

Odkryli nieznane korytarze we wnętrzu góry Soboń

01.02.13

To część kompleksu, który budowali Niemcy z myślą o nowej kwaterze dla Hitlera.

RSS

Nie było spalonego. (Wiel)błąd sędziego

08.12.13

Na czystą pozycję wychodzi Łukasz Janoszka. Sędzia odgwizduje pozycję spaloną, ale powtórka jest dla niego bezlitosna.

RSS

"Moja miłość". Oto ukochana Bartosza Kapustki

15.06.16

Ostatnio pojawiła się na jednym z meczów z innymi polskimi WAGs.

RSS

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Kupują mieszkania w stolicy na potęgę. I zarabiają na tym

01.03.17

Lepiej niż na lokacie.

RSS

GPW w trudnym położeniu

08.11.15

Piątkowe notowania na Giełdzie Papierów Wartościowych odbywały się w pierwszy piątek miesiąca, a to oznacza, iż najłatwiejszy do rozegrania był scenariusz, który zwykle jest grany, gdy świat czeka na comiesięczne dane z amerykańskiego ,,,

RSS

Migalski: Wygrał Kaczyński. Nitras: W samochodzie mówiłeś co innego

01.07.10

- Według mnie debatę wybrał Jarosław Kaczyński - mówił na gorąco europoseł PiS Marek Migalski. - W samochodzie mówił pan co innego, że był remis - odparł europoseł PO Sławomir Nitras. - Mówiłem o poprzedniej - prostował Migalski.

RSS

Cztery osoby w rękach pakistańskiej policji: Złapali porywaczy polskiego inżyniera

22.02.10

Rok po brutalnym morderstwie polskiego inżyniera Piotra Stańczaka, pakistańska policja zatrzymała cztery osoby bezpośrednio odpowiedzialne za jego porwanie. Ogłosił to szef MSZ Radosław Sikorski. Pracownik Geofizyki Kraków został ścięty przez talibów 7 lutego 2009 roku.

RSS

Wypadek autokaru w Grecji. Nie żyją turyści

15.09.12

Czworo rosyjskich turystów zginęło, a 30 zostało rannych, gdy autobus, którym jechali w piątek na lotnisko, przewrócił się pod Salonikami na śliskiej od deszczu nawierzchni - podała grecka policja. W autobusie znajdowało się 49 osób.

RSS

Robert Biedroń z szampanem czeka na oficjalne wyniki. Jego rywal już mu gratuluje

01.12.14

Sensacja w Słupsku?

RSS

Politycy opozycji o "przeciąganiu" odpowiedzi

29.08.17

RSS

Drugi dzień odbicia

01.07.16

Wall Street w środę musiała zadecydować, czy mocne zakończenie sesji we wtorek to było tylko zamykanie krótkich pozycji (realizacja zysków), czy może coś więcej, Pomagało amerykańskim bykom zachowanie giełd europejskich, gdzie indeksy ,,,

RSS

Nagranie z Ukrainy zwycięża w konkursie "Relacja z wydarzenia"

08.05.14

Wszystko już jasne! Główną nagrodę w konkursie "Relacja z wydarzenia" zdobył Michał Domachowski.

RSS

"Tusk musi się nauczyć nie dzielić Polaków na lepszych i gorszych"

15.11.10

- Pan Tusk powinien jednego się nauczyć: nie należy dzielić Polaków na lepszych i gorszych - mówił w Krakowie Jarosław Kaczyński. Prezes Prawa i Sprawiedliwości odwoływał się w tych słowach do wypowiedzi Donalda Tuska, który wcześniej porównał PO do dawnych Niemiec Zachodnich, a PiS do Niemiec Wschodnich. W odpowiedzi Kaczyński przypomniał podział na "Polskę solidarną", którą - w jego ocenie - reprezentuje PiS, i "Polskę neoliberlaną", którą reprezentować ma Platforma.

RSS

Bank Anglii Obniża stopy procentowe

08.08.16

Zgodnie z oczekiwaniami stopy procentowe w Wielkiej Brytanii zostały obniżone z 0,5% do 0,25%, Dodatkowo zapowiedziano program stymulowania gospodarki, W efekcie funt zanurkował do 5,05 zł,

RSS

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny