Kontuzja piłkarza, pogróżki dla trenera. Wrze we włoskiej kadrze

29.03.15

Gęsta atmosfera we włoskiej piłce po poważnej - tak pierwotnie uważano - kontuzji, jakiej doznał filar reprezentacji i Juventusu Claudio Marchisio. Kibice Starej Damy i część włoskich dziennikarzy za winnego dramatu piłkarza uznali selekcjonera Antonio Contego. Trenerowi grożono śmiercią, a kulminacja złych emocji nastąpiła na przedmeczowej konferencji prasowej. Gdy padło pytanie o Marchisio, Conte wstał i zakończył spotkanie z mediami. Teraz okazuje się, że ze zdrowiem kontuzjowanego nie jest tak źle.

O wykryciu śladów salmonelli w pochodzących z Polski jajach poinformowali Holendrzy. W meczu kończącym 20. kolejkę ekstraklasy Cracovia zremisowała na swoim stadionie z Koroną Kielce 2:2. Goście byli blisko sprawienia sensacji, ale w ostatnich minutach najpierw nie wykorzystali rzutu karnego, a potem stracili decydującą bramkę. To było starcie Dawida z Goliatem na wimbledońskiej trawie, ale tym razem wygrał Goliat.Rynki finansowe, w tym rynek walutowy odczuły dziś wyraźnie obchody Dnia Prezydenta w USA, które przełożyły się na zmniejszenie płynności i zmienności, Przedział wahań EUR/USD zawierał się pomiędzy 1,3650 a 1,3710, Najważniejszymi informacjami, które Tak naprawdę to wysoki odczyt o inflacji powinien w obecnych czasach wzmacniać dolara, Co prawda wysoka inflacja sama w sobie kojarzy się z niską wartością waluty, ale na forexie często jest inaczej w kontekście przyszłych działań banków ,,, PO zastanawia się, na kogo postawić w wyborach prezydenckich. Polacy już wiedzą, kogo chętniej widzieliby w wyścigu do pałacu. Bronisław Komorowski bije na głowę Radosława Sikorskiego - wynika z sondażu instytutu Homo Homini, wykonanego na zlecenie "Dziennika Gazety Prawnej" i Polsat News.

Zasłabł w czasie mszy.

Zebrali pieniądze na wyjazd do sanatorium dla bohaterki słynnej internetowej prowokacji. Bezproblemowa współpraca z kontrahentami, zwłaszcza w kwestiach regulowania przez nich zapłaty za towary i usługi, jest sytuacją komfortową. Dla wielu przedsiębiorców nie jest ona jednak codziennością. Coraz częściej dochodzi bowiem do sytuacji, w których kontrahenci nie spłacają swoich zobowiązań przez co powstają z tego tytułu wierzytelności.

Rosja nie pozostawi bez odpowiedzi rozszerzenia przez USA "listy Magnitskiego". - Dzisiaj jest czas, aby płace rosły szybciej - powiedział w programie "Świat" w TVN24 Biznes i Świat profesor Grzegorz Kołodko. Ta historia cieszy się w internecie ogromną popularnością.Po raz kolejny udowodnił, że na miano najlepszego piłkarza świata nie zasługuje. Cristiano Ronaldo, który w meczu z Hiszpanią, zaliczył bardzo słaby występ, po spotkaniu nie chciał nic powiedzieć, poza przerzuceniem odpowiedzialności na trenera. Teraz się kaja i pisze, że "każdy ma prawo do chwili samotności". Przelew na rachunek ministerstwa obrony Ukrainy 500 tys. hrywien (140 tys. zł).
Analiza tvn24.pl.

RSS

Porsche Małysza, koszulka od premiera, pióro Kaczyńskiego

08.01.12

Samochód, którym Adam Małysz zadebiutował na rajdowych trasach, kilkugodzinny pobyt w celi więziennej, dywan, po którym przeszedł Władimir Putin, zwiedzanie tajnego schronu, czapka kapitańska Tadeusza Wrony - to kilka przykładów ofert licytowanych podczas XX Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

RSS

Kard. Dziwisz: "Santo subito" spełnia się

15.01.11

Jesteśmy szczęśliwi, że ten proces doszedł do końca; że to, o co prosili ludzie, "Santo subito" spełnia się - powiedział kard. Dziwisz.

RSS

Tak brutalnej autobiografii jeszcze nie było. Roy Keane szokuje, oburza, nie oszczędza nikogo

08.10.14

Do brytyjskich księgarni ma trafić dopiero w czwartek, ale najsmakowitsze "kąski" wyciekły do internetu.

RSS

Trwa medialna wojna: Tabloid do Lisa: Oddaj Dziennikarza Roku!

08.01.10

Według "Super Expressu" Tomasz Lis zdobył tytuł Dziennikarza Roku dzięki głosom redakcji m.in. "Poradnika Restauratora", "Poradnika Handlowca" i "Handlowca". Dziś redakcja tabloidu idzie dalej. Sugeruje, by Lis zrzekł się tytułu Dziennikarza Roku, bo otrzymał go dzięki... zmowie redakcji.

RSS

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Nowelizacja ustawy o IPN podpisana

29.08.10

Prezydent Bronisław Komorowski podpisał nowelizację ustawy o IPN wydłużającą do 27 listopada termin wskazywania przez wyższe uczelnie elektorów, którzy mają wybrać kandydatów na członków Rady IPN, mającej wyłonić kandydata na prezesa IPN.

RSS

"Wybory przebiegają spokojnie, są jedynie mikrouchybienia"

29.10.12

Wybory parlamentarne na Ukrainie przebiegają spokojnie, jeśli pojawiają się nieprawidłowości to drobne - poinformowali polscy parlamentarzyści, którzy obserwują niedzielne głosowanie w tym kraju.

RSS

Szczypiorniści lepsi z meczu na mecz. Wygrali turniej przed Euro

05.01.14

Polscy piłkarze ręczni wygrali Turniej Noworoczny w węgierskim Gyoengyoes. W ostatnim meczu pokonali reprezentację gospodarzy 30:23 (15:12). Impreza była ich ostatnim sprawdzianem przed mistrzostwami Europy, które rozpoczną się 12 stycznia w Danii.

RSS

"Będziemy tak długo, jak to będzie niezbędne. Nie ma żadnego czasowego limitu naszej obecności"

15.02.17

Sekretarz generalny NATO Jens Stoltenberg oświadcza.

RSS

Czy Ben Bernanke zadowoli inwestorów?

22.08.11

W zasadzie cały najbliższy tydzień może być podporządkowany jednemu #8211; temu co stanie się 26 sierpnia po godz, 16:00, Wtedy to rozpocznie się wystąpienie szefa FED, który podobnie jak zrobił to rok temu, może ogłosić kolejny program skupu ,,,

RSS

Wyjazd już w przyszłym tygodniu: Miejsce katastrofy zbadają archeolodzy

08.05.10

Grupa polskich archeologów wyjedzie do Rosji celem przebadania terenu katastrofy prezydenckiego samolotu koło Smoleńska. "Profesjonalnie, fachowo, z użyciem odpowiednich narzędzi można cały teren przebadać, szukając wszystkich pozostałości"- mówi minister Michał Boni.

RSS

Komendant główny Państwowej Straży Pożarnej odwołany

22.12.15

Na wniosek ministra spraw wewnętrznych i administracji.

RSS

Na lokatach też można stracić

15.01.10

W pięciu bankach zakładane przed rokiem depozyty przyniosły klientom straty, bo ich oprocentowanie nie przekroczyło inflacji, Inflacja w grudniu zeszłego roku wyniosła 3,5 proc, #8211; podał Główny Urząd Statystyczny, Na podstawie tego wskaźnika ,,,

RSS

Zielony początek tygodnia na rynkach towarowych

08.10.14

Podczas wczorajszej sesji na rynki towarowe powrócił kolor zielony, Indeks CRB zanotował wyraźne odbicie w górę ? o 1,41% do poziomu 280,24 pkt, Ewidentnie, dużą ulgą dla kupujących na rynkach towarowych było wczorajsze spadkowe ,,,

RSS

W 2018 r. wejdą w życie największe w ostatnich latach zmiany w CIT

01.01.18

W 2018 r. przedsiębiorców czekają największe w ostatnich latach zmiany w CIT. Zdecydowana większość z nich ma jeden cel - zamknąć możliwe kierunki optymalizacji podatkowych - mówi menadżer, doradca podatkowy w Crido Taxand Monika Lewandowska.

RSS

Burmistrz Londynu: z kim pierwszy raz całował się Harry Potter? Z Chinką!

15.10.13

RSS

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny