"Jest człowiekiem i dostaje pryszczy". Wyciekły zdjęcia Beyonce

22.02.15

Internauci i tak nie mają wątpliwości. "Jest piękną, prawdziwą kobietą" - piszą.

"Wybrałem bukiecik różnych bzdur, które się o nim pisze" - mówi ks. Adam Boniecki"Martwi go" beatyfikowanie Jana Pawła II na siłę. "Wpisywanie go w album świętych grozi tym, że zaczniemy go modyfikować. (...) Trochę się go udziwni, dopisze różne cuda" - stwierdził. Podczas piątkowej sesji sytuacja na rynku głównej pary walutowej lekko się ustabilizowała po silnym czwartkowym ruchu, Pomimo znaczącego bo blisko 2,3 procentowego, jednodniowego wzrostu, kurs EUR/USD nie wykazywał dziś ochoty do skorygowania się, ŚwiadcZajście miały zarejestrować kamery monitoringu. Sprawą zajmują się już śledczy. Czy badanie przeprowadzone przez PBS DGA, które daje PO poparcie rzędu 58 procent to zapowiedź pierwszego jednopartyjnego rządu większościowego w historii III RP? Politolodzy przestrzegają polityków Platformy przed entuzjazmem. - Trzeba zachować dystans. Historyczny ciąg kampanii w Polsce pokazuje, że sondaże nie zawsze się spełniają – przestrzega polityków PO dr Rafał Chwedoruk w rozmowie z Wprost24.
fot. WPROST 24-letniego mężczyznę - więźnia, który nie wrócił do zakładu karnego z przepustki - postrzelił funkcjonariusz z Kostrzyna (Wielkopolskie); podczas zatrzymywania więzień rzucił się na policjanta i próbował wyrwać mu broń. Do zdarzenia doszło w czwartek przed południem.

Silny podmuch wiatru przewrócił w Świątnikach koło Jędrzejowa (woj. świętokrzyskie) autobus relacji Kraków-Warszawa. 11 osób z niewielkimi obrażeniami trafiło do szpitali.

Aż trudno w to uwierzyć, ale sen o meganowoczesnej komunikacji, która zrewolucjonizuje transport w stolicy naprawdę może się ziścić. Politechnika Warszawska za unijne pieniądze buduje alternatywę dla metra. Kolejki zawieszone wysoko nad ziemią będą działać jak kosmiczne taksówki. Konflikt w Gruzji w sierpniu 2008 r. przełożył się na polsko-amerykańskie negocjacje w sprawie tarczy antyrakietowej, potwierdzając stanowisko polskiego rządu w sprawie zagrożenia ze strony Rosji oraz potrzeby posiadania rakiet Patriot w celu obrony Polski - wynika z publikacji Wikileaks.

Nie sądzę, bym miał w Brukseli wielu przyjaciół, a po moim niedawnym wywiadzie dla Bloomberga mało prawdopodobne, bym stał się bardziej popularny, The Euro is Doomed (Euro jest skazane na porażkę) to tytuł Bloomberga, który przyciągnął uwagę Richarda Ques Chcesz obniżyć kwotę podatku, jaki twoja firma ma do zapłaty za 2011 rok? Zostań sponsorem. Wesprzesz lokalną działalność, a przy okazji zareklamujesz swój biznes. Ale uwaga! Tylko wsparcie finansowe pozwala obniżyć podatek. Dotyczy to zarówno podatku dochodowego, jak i VAT-u. Środowe notowania na Giełdzie Papierów Wartościowych odbywały się w kontekście oczekiwania świata na wieczorny komunikat Federalnego Komitetu Otwartego Rynku w USA i na dzień przed świąteczną przerwą, która wyłączy z gry nie tylko ,,,Kobieta dała się oszukać, że dzwoni królowa i książę Karol. Prawdopodobnie popełniła samobójstwo. Dramatyczne wydarzenia miały miejsce w czwartek około szóstej wieczorem w centrum Opola. W jednej z galerii handlowych doszło do strzelaniny. Wiadomo, że jeden z napastników nie żyje. Wraca sprawa korupcji.

RSS

Polka uhonorowana: Broniła Rospudy i dostała Zielonego Nobla

22.04.10

Polska obrończyni Doliny Rospudy została laureatką prestiżowej amerykańskiej nagrody przyznawanej obrońcom środowiska naturalnego i zwanej Zielonym Noblem. Wśród sześciorga laureatów tegorocznej Nagrody Goldmanów znalazła się Małgorzata Górska.

RSS

Dyskretny urok polskiej polityki

15.12.10

Luis Bunuel w filmie „Dyskretny urok burżuazji” opowiedział historię przedstawicieli francuskich elit, próbujących spotkać się na wspólnym obiedzie. Fabuła była jednak tylko pretekstem do rozliczenia się z nuworyszowską klasą średnia: ludzie z pozoru dobrze wychowani okazywali się zakłamanymi krętaczami, którzy bali się przede wszystkim tego, że ich prawdziwa natura zostanie zdemaskowana. Polskie elity polityczne tego strachu najwyraźniej nie czują.

RSS

Początek szczytu UE w cieniu dywidendy z KGHM

29.06.12

Dzisiejsza sesja miała być grą dwóch aktorów, Jednym z nich był rozpoczynający się w Brukseli szczyt Unii Europejskiej a drugim Skarb Państwa wzywający KGHM do wypłaty sowitej dywidendy, Na początku notowań wydawało się, że działania przynajmniej jednego

RSS

Pszczoły giną masowo

29.04.12

Ostatniej zimy tylko na Pomorzu wyginęło 30 proc. pszczół. - Jest tragicznie i możemy mówić o masowym ginięciu pszczół i dotyczy to nie tylko Pomorza, ale całego kraju, Europy i świata - alarmuje Grzegorz Stańczyk z Wojewódzkiego Związku Pszczelarzy w Gdańsku. Zdaniem pszczelarzy nie ma jednej przyczyny tego zjawiska.

RSS

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

"Jest syn, zadanie wykonane"

01.01.11

- Panie premierze, zadanie wykonane: jeden młody Polak więcej - raportował w osobistym podsumowaniu 2010 roku poseł Eugeniusz Kłopotek (PSL), wspominając kwietniowe narodziny swojego syna.

RSS

MF: Cofnięcie zmian w OFE zwiększyłoby dług o 146 mld zł

15.02.14

Mamy się czego bać? - Wątpliwości konstytucyjne wobec reformy OFE, które prezydent wyraził we wniosku do Trybunału Konstytucyjnego są ważne, ale nie dotyczą meritum sporu i nie zagrażają istocie reformy - ocenia konstytucjonalista dr Ryszard Balicki.

RSS

"Wałęsa. Człowiek z nadziei" - nr 1 w box office

08.10.13

Najnowszy film Andrzeja Wajdy, który w piątek wszedł na ekrany kin obejrzało już 150 tys. osób. Jak na razie polski kandydat do Oscara zbiera dobre recenzje, a projekcjom towarzyszą wzruszenie, śmiech i gorące owacje.

RSS

Podbicie zmienności na płytkim rynku PLN

01.01.17

Piątkowy, poranny handel na rynku walutowym przynosi nam próbę stabilizacji po mocniejszych ruchach w ostatnich godzinach, które wynikały w dużej mierze z tzw, płytkiego rynku, Polska waluta wyceniana jest przez rynek następująco: 4,4182 PLN ,,,

RSS

Rewelacje rosyjskiego "Kommiersanta": Pilot tupolewa: Nie zdołamy...

29.05.10

Pilot informował, że wykona próbne podejście do lądowania - pisze rosyjski "Kommiersant". W tym czasie w kabinie pojawił się gen. Andrzej Błasik. "Nie zdołamy" - takie zdanie pilota tupolewa miała zarejestrować czarna skrzynka. Błasik w odpowiedzi wyartykułował coś niezrozumiałego. Jak wyglądały ostatnie minuty lotu?

RSS

Obezwładnili krupierkę, ukradli 2 tys. złotych

22.09.12

Udali, że zepsuła się maszyna do gier.

RSS

Szykuje się najlepszy kwartał od lat

29.12.16

Większość rynków wraca dzisiaj po krótkiej świątecznej przerwie i nastroje pomimo bardzo ograniczonego wolumenu są całkiem pozytywne, Nawet pomimo sporych obaw o pomoc dla włoskiego sektora bankowego, włoskie spółki notowały dzisiaj ,,,

RSS

Cywile będą wozić VIP-ów: Ważą się losy lotniczego specpułku

01.05.10

Losy 36. Specjalnego Pułku Lotnictwa Transportowego im. Obrońców Warszawy mogą zostać przesądzone podczas trwających właśnie negocjacji między MON a LOT-em. Wiadomo, że resort chce wyczarterować dwa embraery 175M. Ich obsługą zajmą się przeszkoleni na tych maszynach piloci cywile.

RSS

Tydzień pod znakiem spadku eurodolara

08.05.11

Decyzje banków centralnych w sprawie poziomu stóp procentowych, ważne dane makroekonomiczne i informacje dotyczące przyszłości peryferyjnych państw strefy euro zdominowały pierwszy tydzień maja na rynku walutowym, W nowy tydzień eurodolar wszedł na poziom

RSS

Białorusin zostaje w więzieniu: Polski sąd nie okazał łaski szpiegowi

08.02.10

Białorusin, który chciał zwerbować polskiego konsula i kupić od niego tajne informacje na temat naszej dyplomacji, zostanie za kratami. Sąd nie zgodził się na warunkowe zwolnienie szpiega, skazanego na pięć i pół roku więzienia. Stwierdził, że agent jeszcze się nie zresocjalizował.

RSS

Śmiertelne ciosy w szyję: Sąd się nad nim zlitował, a on zadźgał żonę

15.05.10

Czy mężczyzna podejrzany o znęcanie się nad żoną, może być groźnym przestępcą, który na proces powinien czekać w areszcie? Okazuje się, że niekoniecznie. Lubelski sąd pozwolił aresztowanemu 32-latkowi wyjść na wolność. Mężczyzna wrócił do domu i dwa dni poźniej kompletnie pijany... zadźgał żonę.

RSS

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny