Szpiegowanie twoją własną kamerką - "może to zrobić każdy". Jak się chronić?

22.05.14

Za pomocą sprytnie zainstalowanej kamerki w laptopie pewien mężczyzna zrobił nagie zdjęcia amerykańskiej Miss Nastolatek. ("Polska i Świat")

Czy zakup mieszkania pod wynajem w miejscowościach turystycznych jest opłacalną inwestycją? Jakie mieszkanie wybrać, jeżeli zdecydujemy się na taką formę inwestycji? Na to pytanie odpowiedział Paweł Blajer w programie "Biznes dla Ludzi" w TVN24 Biznes i Świat. Ustalił portal tvn24.pl. Marzena Karpińska była nadzieją na medal polskiej sztangi podczas igrzysk olimpijskich w Rio de Janeiro.Tomasz G. został skazany za zlecenie zabójstwa szefa PZU w Bydgoszczy na 25 lat więzienia. Gdy zatrzymywano go na lotnisku Okęcie w Warszawie, miał przy sobie paszport na nazwisko Uri Brodsky. Ale okazuje się, że to tylko jedna z jego tożsamości. Podróżując po Niemczech, podawał się bowiem za kogoś innego. Tygodnik "Der Spiegel" ujawnia szczegóły działalności agenta izraelskiego Mosadu.

Czy Przemysław Gosiewski po dymisji ze stanowiska przewodniczącego klubu zacznie odbudowywanie swojej pozycji od zajęcia fotela szefa świętokrzyskich struktur PiS? Tak twierdzą jego partyjni koledzy. – Musi pan wiedzieć, że ja tam jestem szefem nawet, jeśli nie jestem szefem – przyznaje bez ogródek w rozmowie z „Wprost” nowy wiceprezes PiS.


Poniedziałek przyniósł nam kontynuację wzrostów na głównej parze walutowej z końcówki poprzedniego tygodnia, Wprawdzie w piątek po południu pojawiło się lekkie zachwianie tego trendu po słabych danych makro z USA, ale byki okazały się na tyle silne, aby p Nie dali się dogonić Realowi.

Od dłuższego czasu cały świat przyglądał się przebiegowi wyborów prezydenckich w Stanach Zjednoczonych, Przełożyło się to na znacznie niższe obroty na rynkach finansowych niż zwykle, Dziś sytuacja może ulec diametralnej zmianie, Znamy wyniki wyborów w USA Nawet 200 mln lat liczą sobie embriony lufengozaurów. Kiedyś furorę w internecie robił filmik, na którym brazylijski piłkarz Ronaldinho strzelał na bramkę z 30 metrów i za każdym razem trafiał w poprzeczkę. Od niechcenia. Ronaldinho umiał też dryblować tak, że ręce same składały się do oklasków. I co? I nic. A niejaki Gerd Mueller grał brzydko i strzelał paskudne gole do pustej bramki. I co? I jest jedną z legend piłki nożnej. Bo w piłce tak jak w polityce – nie chodzi o to by grać efektownie. Wygrywa ten, kto gra skutecznie.Wypadek w Choczni (woj. małopolskie). Zamek Książ wzbogacił się o kolejne przedmioty, które były świadkami historii tego miejsca. Rosyjskie służby bezpieczeństwa bardzo się zmieniły od późnych czasów radzieckich; dziś są o wiele gorsze, bo niekontrolowane - uważa dwoje młodych rosyjskich dziennikarzy, którzy opublikowali właśnie książkę o Federalnej Służbie Bezpieczeństwa (FSB).

RSS

Magia procentów

15.06.14

EBC uświadomił inwestorom, iż zarabianie na pożyczaniu pieniędzy nie jest prostą sprawą, Nagle okazuje się, iż deponując wolne środki, szczególnie na krótki termin i przy bardzo niewielkim ryzyku, można nie tylko nie dostać odsetek, ,,,

RSS

Dane o PKB testem siły funta

29.04.14

Brytyjska waluta rozpoczęła tydzień z dużym animuszem, ale szybko uszła z niej para i z porannego umocnienia nic nie zostało, Jutro testem siły funta będą dane o PKB z Wielkiej Brytanii,

RSS

Funkcjonariusz jest w szpitalu: Bryła lodu zraniła policjanta

01.03.10

Piotrkowska prokuratura zbada, czy ktoś zawinił w związku tym, że policjant został ranny po tym, jak z dachu piotrkowskiej komendy spadła na niego lodowo-śnieżna bryła. Funkcjonariusz z podejrzeniem wstrząśnienia mózgu przebywa na obserwacji w szpitalu; policja zapewnia, że dach komendy był na bieżąco odśnieżany.

RSS

Kamil pokazał Kamila juniora: Durczok wprowadza syna na salony

29.01.10

Szef "Faktów" TVN pilnie strzeże swojego życia prywatnego. Bardzo rzadko można zobaczyć jego zdjęcia wspólnie z żoną. Jeszcze pilniej Kamil Durczok ukrywał swojego syna. Ale w końcu uznał, że czas go wprowadzić na salony. I tak Kamil junior towarzyszył tacie na gali Telekamer.

RSS

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje radca prawny i GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Pogodowy armagedon, ucieczka z mężczyzną na burcie czy jazda pod prąd?

16.07.16

Wybierz materiał tygodnia Kontaktu24.

RSS

Jerzy Szmajdziński ogłosił: Wyborczy cel SLD: odebrać głosy PO

01.03.10

Jerzy Szmajdziński ma pomysł na to, jak podnieść notowania Sojuszu Lewicy Demokratycznej. W czasie konwencji w Opolu stwierdził, że teraz celem SLD powinno być pozyskanie głosów tych wyborców, którzy w obawie przez PiS zagłosowali na Platformę Obywatelską.

RSS

Co z trendem na głównej parze?

01.02.17

Trendzie, broń się ? lub giń, Tak mogą sobie myśleć inwestorzy grający na eurodolarze i jako trend traktujący to, co widzimy od 3 stycznia, Wtedy notowano 1,0345, Co widzimy dziś? Z jednej strony rynek nie dobił nawet do maksimów sprzed ,,,

RSS

Japoński helikopterowiec Izumo będzie chronić amerykańskie okręty na Pacyfiku

01.05.17

Japonia rozpoczyna pierwszą operację ochrony sił sojuszniczych w ramach nowych uprawnień jej Sił Samoobrony.

RSS

Potrącił na parkingu cmentarza dwie kobiety. Trafiły do szpitala

01.11.13

Wypadek w Głogowie (woj. dolnośląskie).

RSS

Dwoje byłych dyrektorów kancelarii Szydło i przepisy antykorupcyjne

22.09.17

Coraz więcej wątpliwości wokół spółki Solvere.

RSS

PLN bez większych zmian po weekendzie majowym

08.05.16

Czwartkowy, poranny handel na rynku walutowym przynosi próbę stabilizacji kwotowań złotego po wczorajszym wyhamowaniu spadków, Polska waluta wyceniana jest przez rynek następująco: 4,3968 PLN za euro, 3,8280 PLN względem dolara ,,,

RSS

Ministerstwo Finansów będzie publikować wybrane informacje podatników

08.09.17

Ministerstwo Finansów pracuje nad projektem nowelizacji ustawy o podatku dochodowym od osób prawnych, który umożliwia ministrowi publikowanie informacji zawierającej dane dotyczące wybranych, podstawowych informacji podatkowych wynikających ze składanych przez podatników CIT zeznań podatkowych.

RSS

Rozczarowujące dane z Chin

15.04.12

Wczoraj na rynkach towarowych przeważali optymiści, Indeks CRB zakończył sesję wzrostem o 1,16% do poziomu 305,61 pkt, Niemniej jednak, dziś zwyżki zostały zatrzymane, a nawet częściowo zniwelowane, Korekta notowań w dół jest widoczna zwłaszcza na rynkach

RSS

Sesja zatrzymania

22.02.16

Po spektakularnej wczorajszej sesji kolejna już nie zapowiadała się tak pomyślnie, Byki z rozpędu co prawda jeszcze próbowały kontynuować wczorajszy rajd, ale bezskutecznie, Nieco lepiej pod tym względem wyglądała Europa,

RSS

Miesiąc w konsolidacji

29.09.13

Z perspektywy końca czwartkowej sesji notowania piątkowe jawią się, jako porażka byków, Po wczorajszym teście linii tegorocznego trendu spadkowego poranek przyniósł wyjście nad opór, za którym nie poszła aktywność kapitału i kolejne ,,,

RSS

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny