Randka w dresie, za 18 funtów. Tak podrywa "Czerwony Diabeł"

29.01.14

- Nigdy nie widziałam kogoś tak skąpego - mówi niejaka Melissa McKenzie. Jej kuriozalną randką z pomocnikiem Manchesteru United, Adnanem Januzajem, żyje cała Wielka Brytania.

Afganistan jest światowym liderem nie tylko w produkcji opium, ale i haszyszu - podało dziś Biuro Narodów Zjednoczonych ds. Narkotyków i Przestępczości (UNODC). Według ocen ONZ kraj ten wytwarza rocznie od 1,5 do 3,5 tys. ton haszyszu. Ułatwienia podatkowe dla przedsiębiorców wypłacających na czas wynagrodzenia przewiduje senacki projekt nowelizacji ustaw o podatkach dochodowych. Pozytywnie do tej propozycji odnosi się Ministerstwo Finansów. Pożar wybuchł godzinę przed powitaniem Nowego Roku.Powiększa się rozlewisko w gminie Wilków na Lubelszczyźnie po uszkodzeniu wału w Zastowie Polanowskim przez wodę z wezbranej Wisły. Poziom wody w rzece nadal rośnie. W zrekonstruowanym fragmencie wału powstała wyrwa o szerokości ponad sto metrów. Nagranie pokazujące wyciek ropy z należącej do koncernu BP instalacji trwa zaledwie kilkanaście sekund. Ale już to wystarczy, by uświadomić sobie, co od 21 dni dzieje się na dnie Zatoki Meksykańskiej. Ropa bucha z pękniętej rury niczym gorąca woda z gejzeru. Zobacz wideo ujawnione przez koncern BP. Andrzej Olechowski był gościem "Faktów po Faktach" w TVN24.

"Przyjedźcie, mordują tu psa" - brzmiało zgłoszenie.

Anglikańskie zakonnice z Toronto mają nietypową propozycję dla znudzonych sylwestrowymi zabawami: dzień w klasztorze. Milan Kundera, znany czeski pisarz mieszkający od lat we Francji, wziął w obronę Romana Polańskiego w artykule opublikowanym w czwartek w "Le Monde". Czeski twórca twierdzi, że nie może milczeć w obliczu "absurdalnej sytuacji" reżysera.

Będzie nam mokro i chłodno. Mnogość czynników wpływających w ostatnich godzinach na wycenę EUR/USD, ?Minutes? były jednak nieco bardziej jastrzębie niż oczekiwano? Wczorajsze posiedzenie RPP wspiera opinie, że polityka stóp procentowych w Polsce pozostanie w ,,, Znacie ciekawe historie z waszej miejscowości, które nie ujrzały jeszcze światła dziennego? Słyszeliście o niezwykłych osobach, które zmieniły życie społeczności lokalnej? Chcecie podzielić się legendą miejsca, z którego pochodzicie? A może byliście świadkami wydarzenia, które nie przebiło się do opinii publicznej? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiecie „tak”, to nasz konkurs jest właśnie dla was.
Tablet Blade Core - główna nagroda w konkursie (fot. materiały prasowe)Katastrofa w Smoleńsku to największa tragedia w dziejach III Rzeczpospolitej. Dziś rano zginął nie tylko polski prezydent, ale i najważniejsi ludzie w kraju, szefowie państwowych instytucji: Sławomir Skrzypek, prezes Narodowego Banku Polskiego, szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego, trzech wicemarszałków Sejmu , szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego, prezes Instytutu Pamięci Narodowej, Rzecznik Praw Obywatelskich, prezes Polskiego Komitetu Olimpijskiego, posłowie i senatorowie. Zginęła elita polskiej polityki.
Fot. sxc.hu Wydarzeniem wczorajszego dnia okazało się wczorajsze przemówienie Draghi?ego na forum banków centralnych w Portugalii, które silnie zaważyło na wycenie europejskiej waluty, jak i innych rynkach, Wypowiedzi szefa EBC zostały odebrane bardzo,,, I jeden, i drugi rodzic absolutnie kocha dziecko. I „dla dobra dziecka” oboje rozjeżdżają jego psychikę walcem.
(fot. Arobal)

RSS

Pierwsze słowa Breivika po zatrzymaniu: Teraz skończyłem

29.07.11

Pierwszymi słowami, które wypowiedział Anders Behring Breivik po zatrzymaniu na wyspie Utoya było: "Teraz skończyłem" - podał norweski dziennik "Verdens Gang". Klub strzelecki z Oslo potwierdził, że wśród jego członków był sprawca podwójnego zamachu.

RSS

Euro pod wpływem wypowiedzi szefa EBC

29.06.17

Wydarzeniem wczorajszego dnia okazało się wczorajsze przemówienie Draghi?ego na forum banków centralnych w Portugalii, które silnie zaważyło na wycenie europejskiej waluty, jak i innych rynkach, Wypowiedzi szefa EBC zostały odebrane bardzo,,,

RSS

Niespojone pożegnanie wakacji

01.09.18

Ostatni dzień handlu na rynkach w te wakacje prowadzony jest w niespokojnej atmosferze, Prezydent Trump myśli o zwiększeniu ceł na Chiny, przywołując obawy o wojny handlowe, Giełda w Szanghaju nie przyjęła tej informacji dobrze i gorzkiego ,,,

RSS

Prognoza pogody na pięć dni: złota polska jesień jeszcze nie teraz

01.10.16

Pierwsze dni października zapowiadają się deszczowo, a miejscami także burzowo.

RSS

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych, ale wózek widłowy można również wynająć: https://www.widlakslupsk.pl/. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje radca prawny i GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca lub sprawy karne Bytów

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe prowadzimy również wynajem wózków widłowych Koszalin

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

"Kadrze potrzebny jest lekki wstrząsik"

15.10.16

Gorąca dyskusja w "Faktach po Faktach" w TVN24.

RSS

Ekshumowali 300 niemieckich żołnierzy. "Wielu z nich wciąż ma status zaginionych"

08.11.15

Archeolodzy prowadzą prace ekshumacyjne na cmentarzu w Kędzierzynie-Koźlu (woj. opolskie).

RSS

Dolar może być ciut słabszy w oczekiwaniu na wystąpienie Powella

29.11.18

WIELKA BRYTANIA / BREXIT: Minister finansów w rządzie May, Philip Hammond w wywiadzie dla BBC dał do zrozumienia, że wynegocjowane porozumienie z UE jest najlepsze z możliwych dla brytyjskiej gospodarki, Dzisiaj o godz, 17:30 opublikowane zostaną,,,

RSS

e-petrol.pl: czy paliwa do końca roku jeszcze potanieją?

01.12.13

Zgodnie z przewidywaniami portalu e-petrol,pl z ubiegłego tygodnia na krajowym rynku paliw obserwowaliśmy stabilizację cen benzyn i podwyżkę ceny oleju napędowego w polskich rafineriach,

RSS

"Dość niekompetentnych polityków!" Radny chce testów wiedzy dla samorządowców

01.04.15

"Pomysł interesujący, ale nierealny" - kwitują politolodzy.

RSS

Irlandia już nie straszy?

15.11.10

Dzisiejszy dzień nie zapowiadał się na udany, Potężne spadki w Chinach i groźba bankructwa Irlandii wyraźnie wzmocniły stronę podażową, Potem jednak nastroje stopniowo się poprawiały, byki więc nie dają za wygraną, Za Wielkim Murem indeks spadł o ,,,

RSS

50 incydentów podczas kwest WOŚP: Bili wolontariuszy i kradli puszki

15.01.10

Pobici wolontariusze, fałszywi kwestujący i kradzieże puszek z pieniędzmi. 50 tego typu incydentów zanotowała policja podczas XVIII Finału WOŚP. "Mimo to było spokojnie" - ocenił Mariusz Góra z Komendy Głównej Policji. Ostateczne dane będą znane w poniedziałek rano.

RSS

Dolara może czekać korzystny splot wydarzeń

29.01.17

USA: Donald Trump dał wczoraj do zrozumienia, że zaplanowana na 31 stycznia wizyta meksykańskiego prezydenta będzie bezowocna, jeżeli ten kraj nie będzie chciał częściowo partycypować finansowo w budowie muru na granicy z USA, W efekcie Pena,,,

RSS

Polscy kierowcy w ankiecie: Dość bajek! Opony letnie lepsze niż zimowe

22.04.10

25 proc. polskich kierowców albo nie zmienia zimówek na letnie lub - jeśli je zmienia - uważa, że i tak nie ma to wpływu na bezpieczeństwo. Czy naprawdę dwa komplety gum są bez sensu? Gdzie jest różnica między oponą letnią a zimową? Zmieniać czy nie? W dzienniku.pl eksperci kończą z mitami.

RSS

Problemy polityczne i finansowe USA wzmocniły franka

01.08.11

W opinii analityka rynków finansowych Pawła Cymcyka rekordowo niskie notowania dolara do franka to efekt niepewności związanej z dyskusją w Stanach Zjednoczonych o podwyższeniu limitu zadłużenia, Szwajcarska waluta wzmocniła się dziś w stosunku do dolara

RSS

Plan urzędników nie wypalił. Chcieli nowych autobusów, dostali stare bez siedzeń

15.03.14

Urzędnicy ze Zgierza (woj. łódzkie) chcieli, aby mieszkańcy ich miasta jeździli nowymi autobusami. Ogłaszając przetarg na przewoźnika zapisali w jego warunkach, ile miejsc stojących mają mieć pojazdy. Liczyli, że zmusi to firmy walczące o kontrakt do odświeżenia floty.

RSS

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny