15 milionów kary dla PZU. Chodzi o umowy o autocasco

15.11.11

Sąd antymonopolowy utrzymał karę w wysokości prawie 15 mln zł, nałożoną na PZU przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów za stosowanie w umowach autocasco klauzul naruszających interesy konsumentów - poinformował Urząd. finanse.wp.pl

RSS

W sieci pracy coraz więcej

22.03.10

W drugim tygodniu marca w największych internetowych serwisach rekrutacyjnych pojawiło się niemal dwukrotnie więcej ogłoszeń, niż w styczniu i w lutym - wynika z raportu serwisu money.pl. Jednak nie pora jeszcze na entuzjazm - to duże firmy zaczęły szukać stażystów i praktykantów na lato.

RSS

Atrakcje na otwarcie sklepu w Tarnowie

01.12.12

W najbliższy weekend 30.11–02.12 (piątek–sobota) otwarcie sklepu KOMFORT w Tarnowie.
Po półrocznej przerwie w handlu Sklep KOMFORT ponownie otworzył swoje podwoje w Centrum Handlowym przy Carrefour na ul. Błonie 2, sprzedając dywany, panele, podłogi drewniane, drzwi oraz akcesoria.

Z okazji otwarcia dla mieszkańców Tarnowa przygotowano specjalny rabat 20% na wszystkie zakupy oraz upominki dla pierwszych klientów. Jednocześnie klienci będą mogli wziąć udział w promocji „Dywan w prezencie”. Z rabatu 20 % mieszkańcy Elbląga mogą skorzystać przez wszystkie 3 dni.

czytaj dalej

RSS

Wreszcie! Zbudują ważną autostradę. A1 w całości

15.10.12

Ok. 31 mld zł trafi w latach 2013-2015 na kolej, 43 mld zł na budowę dróg, a od połowy przyszłego roku może zacząć funkcjonować nowy program mieszkaniowy dla młodych ludzi - zapowiedział w niedzielę minister transportu Sławomir Nowak. finanse.wp.pl

RSS

Vivabox – idealny podarunek dla wyjątkowego mężczyzny!

01.10.10

Mało osób wie, że 30 września przypada wyjątkowe święto - Dzień Chłopaka. Wybór idealnego prezentu dla ukochanego mężczyzny potrafi spędzić sen z powiek tym bardziej, że mężczyźni zdecydowanie rzadziej niż kobiety opowiadają o swoich marzeniach. Pomysłów na kobiecy prezent jest mnóstwo: bielizna, kosmetyki, torebka, czy po prostu kwiaty i czekoladki. A co podarować mężczyźnie, aby w dniu swojego święta poczuł się wyjątkowo?

czytaj dalej

RSS

Hiszpania tonie. Bezrobocie już niemal 25 proc.

29.04.12

Fatalne wieści z hiszpańskiej gospodarki. W nocy agencja S&P poinformowała o obcięciu ratingu tego kraju o dwa stopnie, a potem napłynęły dane o gigantycznym, wciąż rosnącym bezrobociu. Pracy nie może znaleźć już niemal co czwarty Hiszpan.

RSS

Giełda w Kairze runęła. Zawieszenie nie pomogło

29.01.11

Egipska giełda papierów wartościowych zawiesiła w czwartek na jakiś czas notowania, gdy główny indeks gwałtownie zaczął spadać drugi dzień z rzędu z powodu masowych demonstracji antyrządowych. Po wznowieniu handlu o godz. 10.30 czasu polskiego inwestorzy ponownie zaczęli sprzedawać.

RSS

Louboutin Sale

22.07.12

hristian louboutin is one of the most recognized name brands in the world of high fashion. You will find A-list celebrities such as Sarah Jessica Parker, Janet Jackson and Nicole Kidman wearing them. These shoes are becoming more popular with new designs and styles. A pair of Christian Louboutin shoes can change at any point of view, including children and their personality style among people.The models that have been fashion icons of yesterday and then the classics along with modern and contemporary times, around the shelves of this brand, manufacturer is becoming a title maker always go.

czytaj dalej

RSS

Zalewają rynki fałszywkami. Są coraz sprytniejsi!

15.01.12

Fałszerstwa pieniędzy mogą być szkodliwe nie tylko dla klientów, którzy znajdą podróbkę w swoim portfelu. Gdy fałszerzom uda się wyprodukować idealny falsyfikat, może to być zagrożenie dla całej gospodarki. Dlatego emitenci stosują supertajne metody zabezpieczenia znaków pieniężnych. Wie o nich jedynie kilka osób w państwie. finanse.wp.pl

RSS

Już 27 marca wielkie otwarcie 3 salonów NEONET w Łodzi

29.03.14

NEONET, jedna z największych w Polsce sieci sprzedaży RTV AGD I IT,

czytaj dalej

RSS

Strajk grozi paraliżem francuskiego nieba

08.02.12

We Francji od poniedziałku do czwartku mogą wystąpić zakłócenia w ruchu lotniczym z powodu strajku licznych związków zawodowych personelu transportu lotniczego, w tym związku zawodowego pilotów SNPL, który odmawia zapewnienia tzw. usługi minimalnej.

RSS

Chwilowki Pozyczka niekonfidencjonalna krok po chodu

15.10.12

Kazdych tych, w zadnym razie pozyczek debet faksu istnieje najlepszy ze niecalych. Te zaplacie wierzytelnosci telefaksu nie sa szczegolnie modnego ze wzgledu na pompe zas dyskrecje. Prywatnosci wiadomej jednostce bronione w gory awaryjnego. Niecali a wsio jest w postepowanie sprawdzony w Internecie. Informacje na sprawa tych plonow jest plus otwarta w Necie. Nie ma potyczce niczego telefaksem, nie ma wizytacji kredytowej a ludzie ze zlych dlugow sa dodatkowo przyjmowane.

czytaj dalej

RSS

Box sponsorowany

Posiadamy w swojej ofercie ogrody zimowe i zabudowy szklane, fasady, pełen zakres stolarki aluminiowej, które są wykonane z profili aluminiowych produkowanych w najnowszych technologiach pozwalających jednocześnie zapewnić gwarancje wysokiej jakości i bezpieczeństwa. Możliwości technologiczne, które ciągle rozwijają się w branży stolarki aluminiowej pozwalają stwierdzić że w obecnych czasach wiedzie ona prym w budownictwie. Powodem takiego wzrostu zainteresowania zabudowami szklanymi i ogrodami zimowymi jest ich doskonała trwałość oraz jakość. Oferujemy także: meble kuchenne

Box sponsorowany

Słupsk: Z uwagi na duży obrót gotówkowy i bezgotówkowy czyha na nas całe multum zagrożeń związanych z tymi procesami. Skutkiem tego stojące na straży praworządności organy państwowe zrodziły do życia szereg agend mających za cel dbanie o interes obywatela i państwa. Do takich właśnie instytucji zaliczyć należy Generalny Inspektor Informacji Finansowej GIIF pomocny tu jest (adwokat). Organ ten ma za zadanie eliminować przestępczość finansową. Dzięki licznym przepisom prawnym posiada on szereg instrumentów powalających eliminować już w zarodku pranie brudnych pieniędzy oraz zapobiegać wspieraniu finansowo terroryzm. Dzięki temu, że istnieje GIIF pojawia się możliwość bieżącego analizowania i przetwarzania potencjalnych zdarzeń mogących mieć koligacje z wspieraniem finansowo przestępczości zorganizowanej. W przypadku uzasadnionych podejrzeń odnoście możliwego prania brudnych pieniędzy Generalny Inspektor Informacji Finansowej wprowadza w życie procedury opisane w ustawie o finansowaniu terroryzmu i przeciwdziałaniu praniu pieniędzy. Jakby tego było mało GIIF jest zobowiązany do redystrybucji swoich podejrzeń innym organom w kraju i zagranicą i znowu tutaj polecamy usługi adwokata: adwokat, radca

Box sponsorowany

nauka pływania Słupsk dla dzieci i młodzieży. Pływanie nie buduje charakteru lecz go sprawdza. Pływanie to śmiech, pływanie to łzy, pływanie to pasja, szaleństwo, strach, nadzieja i krzyk. Pływamy dlatego że jesteśmy pływakami. Kochamy te emocje i bez nich nie możemy żyć. Tak powie każdy kto złapie wodnego bakcyla. Zapraszam Ciebie... małego, dużego do poznania czym jest i może być pływanie. Przekonasz się sam. Nauka i doskonalenie pływania dla dzieci, młodzieży i dorosłych. Zajęcia nauki pływania ukierunkowane są na ogólną poprawę sprawności i kondycji fizycznej. nauka pływania Słupsk skierowana jest dla osób dorosłych i starszych chcących popracować nad wydolnością swojego organizmu. Uczestnicząc w zajęciach zdobywamy nowe umiejętności, przełamujemy swoje wszelkie obawy i leki przed wodą a tym samym polepszamy swoje samopoczucie. Poprawiamy pracę układu sercowo-naczyniowego, wzmacniamy korpus mięśniowy, dbamy o układ kostno-stawowy i a to wszystko mile spędzając czas w gronie nowo poznanych osób. Zajęcia te są źródłem relaksu i satysfakcji z pożytecznie wykorzystanego czasu. Zajęcia obejmują swym zakresem przyszłe mamy, które zdecydowały się zrobić coś dla siebie i swojego maleństwa jeszcze przed przyjściem na Świat. Są to zajęcia bezpieczne, przynoszące uczucie relaksu i ogólnego komfortu. Skupiają się na wzmocnieniu jednych partii mięśniowych i na rozluźnieniu i uelastycznieniu innych, co istotne przy porodzie. Odciążają kręgosłup sprzyjają ogólnej poprawie metabolizmu, zwiększają wytrzymałość i wydolność bez odczuwalnego zmęczenia, koją zmysły. Dodają sił i chęci do codziennego funkcjonowania. Oferujemy dodatkową możliwość darmowych konsultacji i porad z wykwalifikowana położną. Przyszłe mamy mogą również liczyć na prywatną opieką podczas ciąży, porodu i po narodzinach. Panie zainteresowane zajęciami w wodzie proszone są o dostarczenie zaświadczenia od swojego ginekologa mówiące o braku przeciwwskazań do uczestnictwa na zajęciach w basenie.

Box sponsorowany

książka telefoniczna. Jednym z ciekawszych wynalazków, których nie doceniamy i nawet nie zauważamy jest spis numerów telefonów wraz ze spisem abonamentów. Powszechnie nazywamy ten wynalazek książką telefoniczną. W 1878 roku w USA, a dokładniej w okręgu New Haven, który mieści się w stanie Connecticut ówczesna kompania telefoniczna opublikowała pierwszą na świecie książkę telefoniczną. Składała się ona z pięćdziesięciu samych nazwisk, które zostały posegregowane w czterech kategoriach, a mianowicie były, to kategorie : służby miejskie, mieszkańcy, różne oraz zawody. Powód zamieszczenia samych nazwisk jest bardzo prozaiczny. W 1878 roku nie istniały, po prostu jeszcze numery telefonów. W tamtych czasach po podniesieniu słuchawki zgłaszał się operator, który łączył nas z osobą, o którą prosimy, a która znajdowała się w spisie. Pomysł był nowatorski, ale bardzo pomocny i skuteczny. Wraz z rozwojem telekomunikacji książka telefoniczna stała się elementem fundamentalnym do sprawnego prowadzenia interesów, zarządzania lub do wykonania zwyczajnego telefony z życzeniami. Pod koniec XX wieku pozornie książka telefoniczna straciła na znaczeniu. Jest, to jednak bardzo mylne spostrzeżenie, ponieważ unowocześniona została jedynie jej forma. Wystarczy, ze chcemy zadzwonić z naszego telefonu komórkowego do znajomego, szefa, czy kogoś z rodziny, by uświadomić sobie ten fakt. Zarówno ten wynalazek jak zresztą każdy wynalazek mający na celu uporządkowanie sporych ilości informacji jest rzeczą całkowicie nieodzowną w erze informacyjnej, gdzie zewsząd jesteśmy zalewani potokiem informacji w różnorodnej formie.

Box sponsorowany

Wózki widłowe i części do wózków widłowych jest miarodajną firmą na polskim rynku wózków widłowych. Rozprowadzamy produkty japońskich marek Toyota i Mitsubishi - zarówno nowe jak i używane po bardzo konkurencyjnych cenach. - części zamienne do wózków widłowych polskich GPW, WW, RAK oraz platformowych, bułgarskich DV i EV, zachodnich wszelkiego typu. wózki widłowe

Box sponsorowany

Jakie widlaki są lepsze: widlaki spalinowe czy widlaki elektryczne ? Na to pytanie nie ma jednej odpowiedzi, postaramy się jednak może po części ten problem poruszyć. dostępne rodzaje wózków posiadają dobre i złe strony, wybierając optymalne urządzenia do hali, powinno się przemyśleć wiele czynników i przy ich pomocy oceniać, a później podjąć decyzję. Najbardziej istotna kwestia to to, czy wózki widłowe będą pracowały na otwartym terenie, czy w pomieszczeniu, jeżeli mają jeździć w zamkniętym pomieszczeniu motor spalinowy będzie niedobrym wyborem, ponieważ gazy wydechowe będą przeszkadzać pracownikom. Do minusów silników elektrycznych należą mało pojemne baterie, które trzeba długo ładować, ale z kolei widlak elektryczny jest bardziej cichy niż spalinowy, a ładowanie prądem nie tak drogie jak zalewanie baku benzyną czy ropą. Za każdym razem gdy zastanawiamy się nad wyborem jakiegoś urządzenia do pracy powinno się ocenić dokładnie za i przeciw, identycznie jest z wózkami widłowymi, decyzja o ich zakupie musi zawsze być bardzo wnikliwie przemyślana. Magazynowanie jest dziś niezmiernie znaczącym elementem prowadzenia wielu przedsiębiorstw, które prowadzą różnego rodzaju sklepy bądź hurtownie. Nie mogą one pozwolić sobie na to, by klient odszedł z kwitkiem, dlatego rozległe przestrzenie magazynowe wypełniają towarami, które czekają by znaleźć się na półkach, lub od razu u klienta. Do obsługiwania powierzchni magazynowych niezbędna jest niemała grupa wykwalifikowanych pracowników, w tym ludzi posiadających uprawnienia zezwalające im na prowadzenie wózków widłowych. Osoby takie mogą liczyć na bezpieczną pracę i dosyć dobrą pensję, dlatego co roku coraz większym powodzeniem cieszą się kursy, na których można uzyskać certyfikaty na kierowanie widlakami. Urzędowe potwierdzenie kwalifikacji stało się o tyle ważne, że uzyskany certyfikat zezwala również na podjęcie zatrudnienia w charakterze operatora wózka widłowego na terenie innych krajów Unii Europejskiej. Kosztujący kilkaset złotych kurs zwraca się więc w krótkim czasie w postaci znacząco wyższych wypłat, co decyduje o jego znacznej renomie.

"Ta polityka niweluje luki rozwojowe"

01.02.11

- Polska jest najbardziej wyrazistym dowodem, że polityka spójności rzeczywiście niweluje luki rozwojowe, dzielące takie kraje jak Polska od najlepiej rozwiniętych państw UE - przekonywał premier Donald Tusk podczas V Forum Spójności w Brukseli, którego tematem jest przyszłość unijnych funduszy strukturalnych i spójności po 2013 roku.

RSS

W KGHM zaczęli "skrupulatnie podchodzić do pracy"

08.05.11

Związkowcy KGHM Polska Miedź rozpoczęli dziś strajk, który polega na spowalnianiu pracy w kopalniach poprzez "skrupulatne przestrzeganie wszystkich instrukcji bezpieczeństwa". Chcą w ten sposób wymóc na zarządzie 300 zł podwyżek.

RSS

Polska do Trybunału za karty

01.10.10

Bruksela ustaliła, że Polska jako jedyny kraj UE nie wdrożyła dyrektywy z 2007 r. o płatnościach transgranicznych za pomocą kart płatniczych i kredytowych, czy przelewów bankowych. Teraz pozew przeciwko Warszawie skierowała do Trybunału Sprawiedliwości UE.

RSS

znalezionych: 6524, strona 8 z 435
<<<  -  1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  11  12  13  14  15  -  >>>

Informacje


książka telefoniczna Polski - wersja CD i DVD jako jedyna zawiera wszystkie 16 województw, firmy i osoby prywatne, dowolne przeszukiwanie, bazy danych w formacie msaccess - niekodowane, książka telefoniczna - możliwość dodania szerokiej oferty firmy, telefony firm i osób prywatnych. Jedyna w Polsce na CD lub DVD, zawierająca firmy i osoby prywatne. Nasza książka telefoniczna, jest jedynym wydawnictwem całościowym, czyli zawierającym wszystkie 16 województw.


Menu witryny